Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer miatt fájhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer miatt fájhat a péniszem?

Figyelt kérdés
Egy ideje Durex Performát (most új neve van, extended pleasure) használunk, és szex után kb egy óráig fájni szokott a péniszem, és az óvszerben levő érzéstelenítőre gyanakszom. Egy időre megpróbálunk mást használni. Mit gondoltok?

2013. nov. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet. De miért raknak az óvszerbe érzéstelenítőt?:O
2013. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy tovább tartson az aktus. Nekünk be is vált a dolog...eddig.
2013. nov. 12. 20:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem nagy élmény :D
2013. nov. 12. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nemtom, én inkább óvszert se használok, úgy a legjobb


amúgy meg komolyabb menetek után nekem is szokott fájni egy ideig, főleg 3-4 olyan nap után, amikor egész nap csak szex van

2013. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsibbadó érzést én is tapasztaltam. Olyankor 1-2 napig hagyományos gumi, és aztán 1-1,5 hétig megint performa...
2013. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szarhelyzet, de lehet hogy a bréd érzékeny az érzéstelenítőre, ha ez mindig előfordul ennél a típusnál, próbáld ki a lifestyl gumi érzéstelítós verziót.

Illetve a koton csomagolással menj el egy urológushoz, vagy bőrgyógyászhoz azok valószínű mc'segítenek.

Jobbulást Pajtás! :)

2013. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!