Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hat a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hat a fogamzásgátló? Lehetek fogamzásgátló mellett terhes?

Figyelt kérdés

Fél évig Jangee-t szedtem,25.-én abbahagytam,27.-én megjött a mensim és 1.-jén kezdtem el szedni a Gestomixet..

Szóval már 12 napja szedem a Gestomixet,a barátom ma bennem ment el,lehetek így terhes??Elvileg 1 hét után hat a tabletta.Kérlek segítsetek minél előbb,fontos!!



2013. nov. 13. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 tablettát próbáltam, mind a kettő a levél első szemétől hatott.. igen, mindegyik módszer mellett lehetsz terhes..
2013. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz bizony. 2-3 nap múlva tudsz tesztelni,az mond biztos választ...
2013. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a betegtájékoztatóban az van leírva, hogy egy hét után hat, akkor egy hét után már biztosan hat is a tabletta.

Ettől függetlenül tabletta szedése mellett is teherbe lehet esni, de a rendeltetésszerű használat mellet ennek igen kicsi a valószínűsége.

2013. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vedd ki szépen a dobozból a tájékoztatót és olvasd el. Nem tömítőanyagnak teszik bele.
2013. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha a Gestromix szedését a menstruáció első napján kezdi el,már azonnal védett a terhességgel szemben.Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5.napján is,de ilyenkor az első 7 napban további védekezést kell alkamaznia.
2013. nov. 13. 18:01
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha egy másik kombinált hormonális fogamzásgátlóról vált át:

A Gestromix szedését elkezdheti,amint az előző tabletta tablettamentes periódusa lejárt

2013. nov. 13. 18:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak ennyit ír,elvileg azt irja,ha a ciklus 2-5.napon kezdi el akkor 7 napig védekezni kell.Nos mi a 13. napon vagyunk
2013. nov. 13. 18:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor kezdted el amikor az előző tablettamentes periódusod lejárt, ergo végig védett voltál.

Mellesleg ha tablettát szedsz NINCS CIKLUSOD, ez a fogamzásgátló tabletták lényege.

2013. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
25.-én hagytam abba az egyiket,utána 1.-jén kezdtem el az újat,szóval eltelt azóta majdnem 1 hét!
2013. nov. 13. 21:53
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsi este van,szóval a 2 tabletta között eltelt 1 hét
2013. nov. 13. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!