Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest bevont tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest bevont tabletta hátrányai?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen panaszok fordulnak elő(hízás, migrén stb.), ha elkezdem szedni,mert ezt írta fel az orvos és még nem szedtem semmi mást, ezért tartok a tabitól!(Előnyöket is írhattok:D)
2009. nov. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátlónál azonosak a "panaszok"
2009. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt szedem, már 3 éve, az első napon volt vele gondom, felkelni nem bírtam annyira hányingerem volt, de semmi több. Az első menstruáció aminél elkezdtem szedni két hétig tartott, de 1-2 hónap alatt beállt pontosan, hogy mikor jön meg a 7 nap alatt. Hízni híztam, de nem biztos, hogy a gyógyszer miatt volt, mivel akkor éppen itthon voltam egy jó ideig, szal szeritnem amiatt volt, de aztán amikor újra elkezdtem suliba járni lement az a pár kiló. A görcseimet és a vérzésem mennyiségét jelentősen csökkentette.

2009. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem minden fogamzásgátlónál egyformák a panaszok!!!!
2009. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

És az is tény hogy van aki így reagál a gyógyszerre van aki emg úgy.

lehet hányinger, pecsételő vérzés, hízás ....stb mindegyiknél

2009. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt szedek.

Olvasd el a beteg tájékoztatót.

Rengeteg előnye ill. hátránya van.


(pl: hányinger, fejfájás, mellfeszülés, vérzés zavar. <--ezek a gyakoribbak.

vérnyomásemelkedése, hajhullás, bőrkiütés, vérrögképződés(trombózis...) , májdaganat) <-- ezek többnyire elég ritkán fordulhatnak elő.

2009. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi elönyt nem irtam.

nem leszel terhes (ezt godnolom amugy is tudod) és a vérzést is helyre állitja. Gyengíti a vérzés menyniségét és a hasfájás erősségét.

2009. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!