Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelent az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy ha valaki fogamzásgátlót szed és terhes lesz kevesebb a vérzés mennyisége ami a 7 napos szünetben jelentkezik?

Figyelt kérdés
Mennyivel kevesebb? Ezt hogyan kell értelmezni? Mi az hogy kevesebb? Csak éppenhogy van valami? Például nekem valamivel kevesebb volt és nem is tartott csak olyan 3-4 napig, szerintetek túlparázom a dolgot?
2009. nov. 19. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig 3-4 tart és csak az 1 nap van több utána egy kicsit kevesebb aztán kevés. De ha mindig pontosan szeded be a gyógyszert akkor csak nem vagy az. De vegyél 1 tesztet, én mindig reggel felkeléskor veszem be és akkor nem kell észben tartanom egész nap, hogy el ne felejtsem a tablettát.
2009. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én is tabit szedek és amielött nem szedtem sokabb volt a menszim mint most terhát kevesebb lessz egy idő után no stress no para
2009. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen szeded a tabit nagyon kicsi az esély rá, hogy teherbe ess. javaslom, hogy bizonyos idő közönként ellenőrizd magad terhességi tesztel. csak akkor mikor úgy érzed becsúszhatott nem kívánt terhesség. én is ezt csinálnom. kb fél évente csinálok egy tesztet. ezzel magamat is megnyugtatom, hogy rendesen véd a tabim. kicsit drága mulatság lenne ha minden egyes alkalommal ezt tennéd. amúgy a kérdésedre a válasz. inkább nem szokott megjönni annak aki terhes. nagyon ritka esetben jön meg. akkor is épp hogy vagy valamennyi van. mindenkinél másképp van ez.
2009. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit már nyugodtabb vagyok :)
2009. nov. 19. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem kb. 1 hétig tartott régebben. nem volt fájdalmas mind a hét nap, csak az első 2, de amióta tabit szedek, 2-3 napig tart csak. és csak az első nap faj a hasam.
2009. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezzel a kérdéssel most engem is megnyugtattatok :) mert nekem is sokkal gyengébb a vérzésem, és később is jött meg. azért remélem nincs baj egyikünknél se :)
2009. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!