Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek baj, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy a 72órás tabi után semmilyen mellékhatás nem volt és egy csepp vérsem?

Figyelt kérdés
Sajnos kiszakadt a gumi és későn vettük észre.( Masculan óvszert többett látni se akarok! :( kb. egy kupak méretű lyuk volt rajta.) 5 órán belül vettem be a tabit, de semmilyen mellékhatást se tapasztaltam.Azt olvastam, hogy elvileg megkellene jönni-e utána vagy legalább pecsételni kellene de nekem csak a szokásos folyásom van. Egyébként a ciklusom 17. napján (6napja) történt a balesett és azóta aludni se nagyon bírok az idegességtől.
2013. nov. 22. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. Mi is így jártunk. Én is bevettem, abszolút semmi mellékhatás nem jelentkezett. A szokott időben megjött, utána a saját megnyugtatásomra megcsináltam egy tesztet. Negatív lett. Ne aggódj, minden rendben lesz.
2013. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nálatok nem lett "baj".:)

Remélem tényleg feleslegesen aggódom és nekünk se lesz, mert még fiatalok vagyunk nagyon.

Köszi a választ.

2013. nov. 22. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt bő 2 héttel az eset után már jelez. Addig meg ne parázz, mert addig nőgyógyász se tudna mit mondani, ellenben ha nagyon rágörcsölsz, attól már lehet bajod (fejfájás, hányinger, alvászavarok...)
2013. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, bevettem a tabit nem lett semilyen mellékhatás, szokott időben jött meg nem voltam terhes.
2013. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. nov. 27. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap este volt pecsételő vérzés, de na reggel megjött.

Van esély arra, hogy nem hatott?

2013. dec. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!