Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátlótól kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátlótól kevés vérzés normális?

Figyelt kérdés
Belara fog.gátlót szedek első levélen túl vagyok.Most van a pihenő,de nagyon kevés a vérzésem szinte semmi már ez a második napja hogy "megjött"lehet ez a gyógyszertől?eddig se volt erős vérzésem de ez szinte nem is vérzés:(
2009. nov. 20. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:

miota fogamzásgátlot szedek (3 éve),azota nekem annyira kevés a vérzésem,hogy a sima tisztasági betét is elég,amit más akkor használ,amikor nincs meg neki...és ez is csak 3 napig...

doki annyit mondott,h örüljek neki...

22/L

2009. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huha köszike a gyors választ.kicsit megijedtem.mert nekem is elég a tisztasági betét.De most megnyugodtam kicsit hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2009. nov. 20. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:

örülj neki

legalább nem kell olyantol félned,hogy jujj átázik még a nadrágom is...

(tampont viszont emitt nem tudok használni,mert annyira kevés,h mikor veszem ki,kidörzsöl)

első voltam

2009. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bízhatsz a doki szavában. :) A f.gátló egyik előnye pont ez, hogy megkönnyíti a nehéz napokat. :) Kinek jobban, kinek kevésbé. Nekem speciel annyit segített, hogy rendszereződött a vérzésem, és 1-2 nappal kevesebb ideig tart, mint előtte. Meg talán kicsit kevesebb is jön. =)
2009. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!