Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2hete szedem a Lindynette20tab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hete szedem a Lindynette20tabit, a tájékoztatóban az volt: első szemtől hat, az orvos pedig nem mondta hogy mikortól lehet, én 2hét után csináltam, szerintetek hatott a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést,a betegtájékoztatóban sem volt normálisan leírva,hogy mikortól hat,többnyire úgy hallottam ha a menzesz első napján szedem be akkor az első szemtől már védve vagyok,ez mennyire igaz?
2009. nov. 21. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodthatsz,ha rendesen bevettél eddig minden szemet és azaonos iődben!:)
2009. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi, biztos h hatott.
2009. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát nagyon remélem hogy ezalatt a 2hét alatt hatott :) a vérzésem első napjától szedem,és mindig ugyanabban az időben veszem be!

És köszönöm a válaszokat!

(csak kicsit parázok/tam,mert most kezdtem el még szedni nemrég, és csak barátnők tapasztalatait hallotam eddig)

2009. nov. 21. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
a barátnők tapasztalataira nem kell hallgatni :) tudod, én hány ilyen rémhirt hallottam már? h a nőgyógyász egy mészáros ( ok, van olyan is ), meg h nagyon rosszul leszek a fogamzasgatlotol, meg hizni fogok, meg stb. és egyik se jött be. habar, nem lindnettet szedek, de itt azt olvastam, h aki azt szedett, azt mondta, h az első szemtől véd.
2009. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D azigen.Barátnőm Lindynette 20-at szedett csak azért hallgattam rá,mert mondta hogy ő is 2 hét után már védekezés nélkül csinálta és nem lett gond.
2009. nov. 21. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezt szedem, nyugodj meg a gyógyszer biztosan hatott. Ha a menstruációd első napján kezdted el szedni akkor rögtön véd, ha nem akkor.. akkor nem hat még egy darabig, de nem akarok hülyeséget mondani, nem tudom akkor mennyit kell várni.
2009. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!