Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap történt egy kis baki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap történt egy kis baki, kiszakadt az óvszer. A párom első mondata az volt hogy menjek el az orvoshoz. Mennyi esély van a terhességre? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 hónapja már vettem be egy esemény utáni tablettát és úgy tudom, hogy fél évig nem lehet bevenni a másikat (lehet hogy rosszul tudom). A menstruációm 5 napja múlt el vagyis tegnaphoz képest 4.

2013. dec. 7. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék, nem érdemes egy abortuszt kockáztatni.
2013. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A válaszom: igen.


Ellenben azt nem értem, hogy annak ellenére, hogy gumiban nyomjátok miért kell a srácnak benned elélveznie. Ez nagyban növeli az egyébként sem csekély kockázatát a terhességnek. A végén ugyanúgy eltudnád sütni kézzel, szájjal, lábbal, mellel vagy ... franciakulccsal, mit bánom én, s nem kerülnél ilyen helyzetbe, KicsiLány.

2013. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Az óvszer többek között arra is van, hogy együtt élvezhessenek el. Tuti kiakadnék, ha a pasim az óvszer ellenére kivenné... -.-

(amúgy nem mindegyik esemény utánit ismerem, de Escapelle-t (ami az egyik leggyakrabban felírt) egy ciklus alatt többször is be lehet venni, csak a hatásfoka csökken (és persze nem tesz jót).)

2013. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as: na jó értelek, de te utálod a spermát, még a színét is, nemhogy az ízét... :D
2013. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha Te mondod.... :)
2013. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Drága 3-as, EGYETLEN EGY esemény utáni sincs, amit egy ciklus alatt többször be lehetne venni! Sőt, FÉL ÉVIG nem tanácsos!
2013. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fogamzásgátló tabletta felírtaásán nem gondolkodtatok még??Olcsóbb is,mint az óvszer és biztonságosabb is....persze ki mit szeret...
2013. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Milyen gyakran használható az Escapelle?

Kizárólag sürgősségi fogamzásgátlásra szabad az Escapelle-t használni, és nem rendszeres fogamzásgátlóként. Amennyiben egy menstruációs ciklus alatt többször is használja az Escapelle-t, az kevésbé lesz megbízható, és nagyobb valószínűséggel borítja fel a menstruációs ciklusát (vérzését)."



[link]

2013. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!