Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire védnek a hüvelykúpok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire védnek a hüvelykúpok, tabletták?

Figyelt kérdés
nem szeretnék fogamzásgátlót szedni még,és az óvszer meg nem jött össze,mert nem érez szinte semmit a barátom.

#fogamzásgátlás;tabletta;védekezés
2013. dec. 8. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért hidd el, hogy óvszerben is lehet érezni. Tény, hogy nem olyan jó, meg nem annyit, mintha nem lenne rajta óvszer, de azért az túlzás, hogy szinte semmit nem érez. Ez kifogás, mert nem akar óvszert húzni.

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, nagyon sokan esnek teherbe a hormonmentes kúpok, krémek mellett. És sok a kellemetlen mellékhatás is. Mármint a használat közben sok nőtől hallottam, hogy csípték őket nagyon.

Hormonmentes tabletta pedig nem létezik!

Szóval vagy a fogamzásgátló vagy inkább használjatok gumit.

Bár te tudod. Én soha nem használnék ilyen kúpokat, krémeket. Bár nekem eleve elég érzékeny odalent, szóval engem külön kikészítene, az is biztos.

Nálam évek óta akár a gumis védekezés, akár a fogamzásgátlós védekezés bevált. Jelenleg gumival védekezünk és bár nyilván a párom is jobban venné a dolgokat, ha nem gumiznánk, de semmi problémája vele és bizony ebben is tud érezni.

2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátod csak kifogást keres... Két barátom is erre hivatkozott, de én nem tágítottam, vagy felhúzzák szépen vagy nincs szex. Éééérdekes, mindkettő megszokta egy idő után és ugyanúgy élvezik mint óvszer nélkül. Hidd el ez csak megszokás kérdése, ez a te tested, a te jövőd forog kockán ha valami balul sül el, ne légy ilyen könnyelmű. Létező fogalom a pharmatex bébi, nagyon nem egy biztonságos módszer se a hüvelykúp se a tabletta. Így is ugyanúgy lehet élvezni.
2013. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!