Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez nagyon fontos és sűrgős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fontos és sűrgős lenne. Felírt az orvos nekem fogamzásgátló tablettát, és mondta, hogy a menstruáció első napjától szedjem, viszont nem tudom, hogy jól csináltame?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy már a tegnap barnás pecsetelő vérzésem volt és nem vettem be semmit. Ma viszont reggel már egy minimális vér is jelentkezett, és délután is így én ma este bevettem az első tablettát. Rosszul tettem? Nem fog védeni így egész hónapban jól?
2013. dec. 8. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ha már rendes vér jött jol tetted hogy bevetted. Viszont én nem hiszek abban hogy elsö naptól véd. Szerintem jobb az óvatosság és legalább 2 hétig de inkább még az egész elsö hónapban védekeznék a helyedben. Nme ér annyit a dolog szerintem hogy becsusszon. A második levéltöl már nyugodtan lehettek együtt védekezés nélkül.
2013. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laylah ***** válasza:
Az első naptól úgysem véd egyik sem.
2013. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) továbbra is várom a többi véleményt!
2013. dec. 9. 07:58
 4/7 anonim válasza:
szia. bár nem tudom milyen tablettát szedsz,nekem az orvos azt mondta,hogy az a lényeg,ami a betegtájékoztatón van. én is most kezdtem,ugyanúgy az első napon. az elvileg első naptól véd, megkérdeztem,és csak egy hetet kell várni,hogy védett legyél biztosan (ha rendesen szeded)
2013. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a betegtájékoztatón azt írja h a menstruáció elsõ napján vegyem be az elsõ tablettát,de akkor számítható elsõ napnak vajon ez a minimális vérzés?jól tettem h bevettem?..
2013. dec. 9. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
igen jól de azért még védekezzetek legalább 2 hétig de inkább az egész elsö hónapban.
2013. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mindenképpen jól tetted,hogy bevetted. Van aki szerint a barnázás is számít, mások szerint csak a "rendes" .

ha a rendeset számítjuk, akkor az első naptól szedet,és védett vagy, ha a barnázást,akkor ugye Te a 2.napon vetted be,akkor is 1 hét után elvileg védett vagy( gyógyszertől függ)

2013. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!