Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert+ síkosítót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert+ síkosítót ajánlotok hosszú távra?

Figyelt kérdés

Sokáig fogamzásgátlót szedtem, de nem szeretnék hosszú távon gyógyszert használni, ezért a párommal úgy döntöttünk, óvszerrel védekezünk. A Durexről tudtam, hogy jó minőségű, ezért azt használtuk, az elején semmi gond nem volt, fél évig nem történt gond, de egyszer az EXTRA Safe kiszakadt. Gondoltam, ez csak egy véletlen dolog, de azért beszereztünk egy Durex síkosítót is, hátha az a gond. Sokáig megint ment minden, majd megint elszakadt, szintén Durex.

Megkérdeztem az ismerőseimtől, ők azt mondták, hogy náluk is előfordult, ők csak XL-es óvszert vesznek.

Én arra gondoltam, hogy esetleg másmilyen síkosítót kéne kipróbálni, de nem ismerem őket. Illetve nektek melyik óvszerek váltak be hosszú távon?

Nem szeretném megölni a szeretkezést azzal, hogy folyton arra gondolunk,mikor szakad ki megint? ez egyikőnknek sem jó...Ti mit tanácsoltok?



2013. dec. 14. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
LifeStyles Ultra Safe-t szoktunk használni (spermicides) + szintén LifeStyles Silky Smooth síkosítót.
2013. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Masculan óvszert használunk és hozzá Masculan síkosítót. A síkosító kifejezetten óvszerbarát, vagyis nem károsítja, ezáltal nem gyengíti a védekező hatását az óvszernek.
2013. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fix, hogy nem az óvszer a hibás, főleg, ha többször szakad:

[link]

2013. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, én is arra gondolok,hogy a használata lehet a gond.

5. Nem szorítják ki a levegőtAz óvszer használata előtt a nők 48, a férfiak 41,6 százaléka elmulasztja a levegőt kiszorítani a gumiból.

ezt hogy kell?

2013. dec. 14. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
ÚGy kell, hogy az óvszer tetején lévő kis részt összeszorítod két ujjaddal, hogy ne legyen benne levegő, és úgy húzod fel a péniszre a másik kezeddel. Ha ezt elfelejtitek megtenni, akkor persze, hogy kiszakad...
2013. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez megvolt, úgyhogy nem ez a gond. Inkább az,hogy lehetetlenség felhúzni,mert a Durexesek olyan kicsik, két kézzel megy csak és rá kell erőltetni.

És az óvszer tetején csak a spermatartályt kell megfogni,vagy azért még hagyjunk neki extra helyet?

2013. dec. 14. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak a tartályt.


De ha a Durex kicsi neki, miért azt használjátok? Ha kicsi, az is szakadáshoz vezet!

2013. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, minek erőlködtök olyan óvszerrel, ami kicsi.... Nyilván nem kell meglepődni, a 90kg-os ember se veszi fel az M-es ruhát, mert szétszakad rajta.
2013. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert vidéken lakunk, egy kisvárosban, ahol sajnos nem nagy a termékválaszték. Meg minden nagyobb üzletben a Durex van legfelül, az a legdrágább, és legismertebb, ezért gondoltam az elég megbízható márka...Plusz, fent már írtam,hogy fél évig jó is volt,nem volt gond, csak mostanában..nem tudom mi lehet az oka. Tudnátok olyat mondani, ami nagyobb és lehetőleg lehet kapni DM, Rossmann, nagyobb hipermarketekben? Megnéztem neten, elvileg Durexnek is van XL-ese, de olyat még nem láttam sehol, ahogy más XL-est se :(
2013. dec. 14. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy vidék, nem kifogás. Ha extra méretre van szükségetek és helyben nincs, a webes áruházak (ne szexshopra gondolj, nem csak ők árulják, hanem a netes drogériák, patikák is) a legkisebb porfészekbe is szállítanak, ráadásul igen diszkréten (én se fővárosi vagyok).


Annak a durexnek, amit használtok egyébként 56 mm-s a névleges szélessége, ami az átlagkínálatban a nagyobbak közé tartozik. A lifestyles "csak" 54-es, de lehet kipróbálhatnátok, mert az anyaga "jobban enged".


Még valami: biztos, hogy nem fordítva kínlódjátok rá?

2013. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!