Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig életképesek a spermiumo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig életképesek a spermiumok a szabad levegőn? Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy utáljátok az ilyen kérdéseket, de izgulok rajta nagyon. :( Tegnap este a barátom a fenekemre élvezett, utána letöröltem zsepivel, és lehet, hogy olyan lett a kezem. Én nem vettem észre, sötét volt, és igazából eszembe se jutott figyelni rá, de azért lehetséges, hogy kicsit olyan lett, ugye?


Ezután kb. 5 perccel megujjaztam magam, de csak max. fél percig volt az ujjam a puncimban. Olyan felelőtlen voltam, nagyon haragszom magamra! De csak ma jutott eszembe, hogy ezt nem kellett volna. Lehetek így terhes?


Csináljak tesztet vagy még várjak vele? (Holnap kellene megjönnie, de sosem pontos a ciklusom, néhány napot kb. minden hónapban változik. Nem szedek fogamzásgátlót.) Vagy 72 órás tabi kellene? Köszönöm a segítséget.


22L



2013. dec. 16. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel terhes, ne félj.
2013. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 0,001% az esély a terhességre.

Letörléssel a nagy része ugye ment a kukába, ami a kezeden lehetett az nagyon pici.. illetve a hüvely kémhatása is szereti ölni a spermiumokat.


Szerintem nem kell stresszelni

2013. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs túl nagy esélye, bár ha valóban olyan lett a kezed, akkor azért száz százalékig kizárni sem lehet. Tesztet majd csak úgy minimum két hét múlva van értelme csinálni, hogy ki is mutathasson valamit. Azért tényleg elenyésző az esélye, szóval ne izgulj, de többet ne legyél ilyen felelőtlen.
2013. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes nyugi

A sperma kb par percig eletkepes

2013. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kamu kérdés


miért ujjaznád meg magad, ha ott a barátod?

2013. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert nem tudtál, ki-elégíííteni
2013. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!