Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írnátok nekem véleményt? Így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem véleményt? Így is védve vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy egy jó ideje szedem a Symiciát.

Most nem tartottam a tablettamentes napokat mert most tudtunk együtt lenni a baràtommal.

Lehetek terhes? Védett vagyok így is?



#szex #terhesség #fogamzásgátlás #tabletta mentes nap
2013. dec. 22. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Magyarán szünet nélkül folytattad a következő levéllel?

Ha igen... Már miért NE lennél védett?

2013. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Ha rögtön folytattad a másik levéllel, védett vagy. De ez benne van a betegtájékoztatóban!!! Én is azt szedem.
2013. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt az a helyzet,hogy kimaradt egy szem tabi de másnap 2őt bevettem illetve nem tartottam meg a 7nap szünetet. Most viszont olyan kemények a melleim mint a kő,néha fáj. Lehetek terhes?
2013. dec. 30. 17:04
 4/11 AndrejjaMarijann ***** válasza:
0%

Legközelebb kettőt ne vegyél be legyél szíves,ha kihagytál egyet,de ezt a gyógyszer tájékoztatójában is megtalálhatnád,meg úgy alapból akármelyik gyógyszer tájékoztatójában.Mint mikor egy ismerősömék két óvszert használtak,és csodálkoztak,hogy elszakadt mindkettő.

És IGEN,védett vagy.

2013. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te nagyon okos, 4-es!


Pont, hogy az van MINDEN! Érted? MINDEN tabletta tájékoztatójában, hogy AKKOR IS BE KELL VENNI a kimaradt tablettát, ha az két tabletta EGYIDEJŰ bevételét jelenti!


A kérdező betegtájékoztatójából szó szerint (!) másolva:


"Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti), és a következő tablettákat a szokásos időben vegye be. "

2013. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 AndrejjaMarijann ***** válasza:
0%

Amilyen gyógyszereket én szedek,és amit szedtem fogamzásgátlót,abban nem szabadott bevenni kettőt egyszerre,ha kihagytam.(Mercilon)

Bicsi-bocsi,amiért buta választ adtam.

Kérem,pontozzanak le!

2013. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még a saját gyógyszerednél is rosszul tudod!


Itt van ni, a Mercilon tájékoztatójából:

"Az elfelejtett tablettát azonnal vegye be (még akkor is, ha ez két tabletta bevételét jelenti egyidőben), majd a szokásos időben kell bevenni a következő tablettát. "

[link]

2013. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 AndrejjaMarijann ***** válasza:
Most csak azért is megnézted!Utállak!Tíz éve szedtem,mentségemre legyen mondva.
2013. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

:)

Bocs, de minden alkalommal beköpi valaki ezt a tévhitet, hogy nem lehet kettőt egyszerre, és ez egy kicsit problémás azokra nézve, akik tanácsot kérnek.

2013. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Köszönöm szépen,ezt megjegyzem egy életre. :)

Komolyan mondom,elpirultam,amiért hülyeséget írtam.

2013. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!