Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon erős női hormont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős női hormont tartalmazó gyógyszert szeretnék szedni. Nem fogamzásgátlás céljából! Nőgyógyásznál kell fölíratni?

Figyelt kérdés
nincs nőies alakom sokan megszólnak érte, a családban is. 19 éves leszek és se mellem se semmim nincs még. Nem hiszem, hogy későn érő típus vagyok. Szedek fogamzásgátlót de abban csak kevés hormon van (Symicia). Halottam olyanról, aki hermafrodita volt és elkezdett nagyon erős női hormonokat szedni és hatalmas mellei lettek és gyönyörű alakja. Én hol tudnék fölíratni ilyet? Csak nőies alakot szeretnék műtéti beavatkozás nélkül
2013. dec. 29. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A női hormonoktól nem gyönyörű nőies alakod lesz hanem 200 kilósra hízol. Ilyet nem írnak föl olcsón egyébként. Be tudod szerezni, de havonta több százezer forintodba fog kerülni.
2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ott
2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kötve hiszem, hogy csúnya lennél :) Szerintem a családtagjaid, ismerőseid gyökerek nagyon.
2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásszal beszéld meg, hogy milyen lehetőségeid vannak. Nem lehet, hogy csak simán ilyet örököltél?
2013. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem ilyet örököltem, csak régebben anorexiás voltam és gyanítom, hogy emiatt nincs nőies alakom
2013. dec. 29. 14:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha hormonproblémáid vannak, endokrinológushoz kell menned, de az, hogy nincs nagy cicid és nőies alakod nem jelenti feltétlenül, hogy gond lenne veled. Ugye ha a tesztoszteron dominálna, férfias külsőd lenne, szőrös, széles vállak, izomzat, stb. Ha ez nincs meg, nem valószínű, hogy segítenek, mivel egészségügyileg rendben vagy.
2013. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha orokletesen vagy ilyen, amit nem csak anyukadektol, hanem joval korabbi generaciotol is orokolhettel, akkor ez van. Nogyogyasz nem ir ilyet fel csak ugy, vizsgalatokhoz es ellenorzeshez kotott minden ilyen jellegu gyogyszer. Es nem, nem lesz toluk gyonyoru alakod es hatalmas melleid, hanem hizni fogsz. Ha egyszer genetikailag ilyen az alakod, baratkozz meg vele.
2013. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Havonta több százezer ft? Ugyan már...


Kérdező, én is ilyen gyógyszert szedek és én sem fogamzásgátlás céljából. (Bár a gyógyszeremnek fogamzásgátló hatása is van) Nődokinál kell felíratni de nem hiszem, hogy ez segítene a problémádon, kivéve ha azért van férfias alakod mert tesztoszteron túltengésed van. (Nekem az volt, ezért kellett a gyógyszer)

Ha genetikailag vagy ilyen akkor el kell fogadnod.


Amúgy az én gyógyszerem 6000 Ft-ba kerül.

2013. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy hermafroditának ez valahol bejött, de te nem vagy az, nem? Vannak nőies férfiak és férfias nők... és rengeteg kis mellű nő létezik.
2013. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:

egyél sokat, sportolj ésszel és alakulni fogsz

nagyon fiatal vagy még hozzá, h erőszakkal így tönkretedd magad

főleg ha régen anorexiás voltál

2013. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!