Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szinte mindig kifolyik belőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindig kifolyik belőlem a pharmatex kúp, másnál is van ilyen? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Mit csinálok rosszul? Ja meg ha felrakom mindig lecsúszik, hiába nyomom minél mélyebbre, mikor kihúzom az ujjam érzem, hogy megy utána. Nem szedhetek fogamzásgátlót ezért használom ezt, másnak is van ilyen nyűgje vele?

2013. dec. 30. 18:20
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Csináljátok olyan pózba hogy fejen állsz.
2013. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD
2013. dec. 30. 18:46
 3/4 anonim válasza:
nálam is így van. De annyira mélyre nyomd,amennyire csak tudod. És a felhelyezést követően várj fél órát,addig is is legyél fehérneműben. Fél óra alatt feloldódik annyira,hogy nem folyik. Csak szex utána ha pisilni mész,akkor kijöhet úgy mond a maradék.
2014. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Liro1 válasza:
Én nem ajánlom! Barátnőm abortuszon volt, úgy hogy pharmatexet használt! utána közölte vele két nőgyógyász/ szülész hogy rengeteg abortusz és terhesség van azok között akik ezt használják! azt mondták hogy inkább rendes antibabyt szedjen, mert ennek a pharmatexnek kicsi a védelme (a gyógyszerész ezt nem foga neked belátni miután érdeke hogy eladja) ! meg miért védene? amint megmozdulsz, kifolyik a nagy része! szóval én nem ajánlom senkinek mert csak rosszat hallottam orvosoktól is róla és használóktól is! az abortusz meg 30-90 ezer...megéri? inkább vegyél 2500ft-ért gyógyszert (van hormon mentes is és minimális hormon tartalmú is)
2014. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!