Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szerezhetnek fogamzasgatlot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnek fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
16eves vagyok.....es fogamzasgatlot szeretnek szedni,de anyukamat nem tudom megkerni h vigyen el nögyogyaszhoz (nem ertene meg es meg merges is lenne)....tudnatok segiteni valamilyen megoldast talalni?! (Van olyan fogamzasgatlo amit vejn nelkül lehet kapni).....(mielött azt mondanatok h hasznaljunk gumit,arra az a valaszom h nagyon idegesitö es zavaro szexközbe)
2014. jan. 2. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem kell megkérni, hogy vigyen el. Felhívod a körzetit, kérsz egy időpontot és elmész
2014. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót csak is a nőgyógyász írhatja fel!Ugyan is ehhez vizsgálatok kellenek először!Az eredményektől függően ajánlja a tablettát a doki!
2014. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A leggyakrabban használtak recept kötelesek. Biztos vagyok benne hogy mint sok minden mást ezt is meg tudod szerezni más úton is. Persze ha van rá pénzed.
2014. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél az egészségeddel, vagy akár az életeddel (trombózishajlam...), akkor mindenképp olyan dokival írasd fel, aki elvégzi előtte a szükséges vizsgálatokat!


Viszont: semmiképp ne titkold a szüleid előtt!


Ugyanis ha bármi probléma merül fel, és nem vagy magadnál, amikor orvoshoz visznek, tőlük fogják megkérdezni, szedsz-e valamilyen gyógyszert... és gond lehet, ha valótlant mondanak, pusztán azért, mert nem tudnak róla....

2014. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a hülyeség vele születik az emberrel, elidegeníthetetlen joga van hozzá. Amíg nem ér véget a kamaszkor, a változás kora, addig semmiféle hormontartalmú készítményt nem szabad szedni. Majd később, amikor 180 kilósra híznak, akkor meg mennek "zsírdoktorhoz"... Miért olyan elengedhetetlen a szex ebben a korban ?? Persze lehet, de akkor követni kellene az elmúlt korok asszonyait és 20 éves korig kellene szülni 4 gyereket, hajnalban kelni és kimenni kapálni a krumpliföldre, majd megetetni az állatokat, ellátni a kölyköket, ebédet főzni az uruknak......
2014. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász szerintem már felírja neked akár szülő nélkül is,nem muszáj neki mindent tudnia.

Amúgy hallottam a Pharmatex nevű fogamzásgátlóról azt vény nélkül adják ki. Ebből van kúp is de nem tudom ezek mennyire megbízhatòak .

www.pharmatex.hu

2014. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Költőnő? ***** válasza:

nődoki nélkül ne kísérletezz ezzel

ha már ez probléma, a többibe bele sem merek gondolni

maradj más módszereknél (gumi pl)

2014. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 BlackSword ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha elmész a nőgyógyászhoz és felíratod... Írtak itt előttem elég nagy butaságokat, de azokat nem kell figyelembe venni... Egyébkét is biztonságosabb a nem kívánt terhesség ellen, mint a gumi, csak szedd az előírásnak megfelelően és ne maradjon ki egy sem...
2014. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Nőgyógyász szerintem már felírja neked akár szülő nélkül is,nem muszáj neki mindent tudnia."


Igen, felírják szülő nélkül... de a szülőnek igenis kell róla tudnia! Mert mi van, ha a kislány trombózist kap, és a szülők a dokinak azt mondják, nem szed semmi gyógyszert? és félrekezelik?


De ne legyen ilyen drasztikus... csak egy kis gyulladás, magas lázzal, amikor az ember nincs 100%-ban tudatánál... és merő ismerethiány miatt a doki olyan antibiotikumot ad, ami a konkrét fogigátlót hatástalanná teszi? Míg ha tudna róla, mást írna fel... és esetleg a kislány emiatt lesz terhes?


"Amúgy hallottam a Pharmatex nevű fogamzásgátlóról azt vény nélkül adják ki. Ebből van kúp is de nem tudom ezek mennyire megbízhatòak"


Annyira, hogy nőgyógyászati körökben külön fogalom a "Pharmatex babák". Csak más módszerrel kombinálva hatásos. Mondjuk egy megszakítást remekül kiegészít.

2014. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:

Sword....

guminál nem kívánt terhesség ellen nem igen van hatékonyabb módszer...

plusz nincs az az orvos, aki egy 16 évesnek szívesen ír gyógyszert...

ír, persze ha nagyon muszáj, mert inkább ez, mint az abortusz, de amúgy nem igazán

2014. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!