Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Cypromix nevű fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Cypromix nevű fogamzásgátló tabletta szedése mellett mekkora az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy nem reagál rá jól a szervezetem és teherbe esek?

Egyik ismerősömtől hallottam, hogy ő 6 fajta fogamzásgátlót próbált és most 6 gyereke van, mert egyik tablettára sem reagált jól a szervezete.


2014. jan. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha "nem reagált rá jól a teste" az azért volt, mert nem normálisan szedte vagy épp beleesett abba az 1%nál is kisebb rétegbe... A test utal rá, ha vmi nem jó neki, minden olyan jelét, ami bajra utalhat komolyan kell venni és váltani.
2014. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt szedek már 5 éve és nem lett "baleset". Ha normálisan szeded, nem lehet baj.
2014. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Nem találtam benne ugyan statisztikát ,de szerintem ha rendesen szeded, akkor elég csekély.

2014. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez embertől függ! van, akinek a legjobb, van, aki nem bírja. Én például hormonproblémákra szedtem, de kikészített, aztán mikor már megszoktam, örültem. Aztán párhonap múlva dokihoz mentem, mert nem jött meg, és kiderült, hogy 3hónapos terhes vagyok, amiről nem is tudtam, mert semmi jele nem volt, pedig akkor már 6hónapja szedtem a bogyót. Szerencsémre még el lehetett vetetni, ki tudja milyen betegsége lett volna szegény babának :(( Úgyhogy nem árt az óvatosság!
2014. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!