Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regol mellékhatása lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-Regol mellékhatása lehet az "olyan, mintha zsibbadna a lábam"?

Figyelt kérdés
Tri-Regol fg-ót szedek 2 hete,és mostanában észrevettem h a lábaim olyanok,mintha zsibbadnának.Jelenleg nem,de amikor pl elmegyek fürdeni és borotválom a lábam,akkor érzem,h olyan,mintha el lenne zsibbadva,de tudom mozgatni meg minden. Mikor olvastam a mellékhatásokat ilyet nem találta,lehet h e miatt van,ja és lehet köze ahhoz h kissé felfáztam?

2014. jan. 6. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Felfázáshoz semmi köze.

A tablettához viszont nagyon is lehet. A lábzsibbadás utalhat készülő trombózisra (a tabletta, főleg az ilyen nagy hormontartalmú, mint a tri-regol, növeli a trombózis esélyét).

Ha nem akarsz lebénulni, meghalni vagy "csak" egész életedben vérhígítót szedni, akkor menj vissza azonnal az orvoshoz és állj le a bogyóval.

2014. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Hagyd abba!

2014. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,vissza fogok menni az orvoshoz:)))
2014. jan. 7. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!