Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan, hogy meddőségi teszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Encsy Csibe kérdése:

Van olyan, hogy meddőségi teszt?

Figyelt kérdés
Mármint,ha bemegyek a patikába és kérek egy meddőségi tesztet(lány vagyok),akkor nem fognak hülyének nézni?létezik ilyen?mert úgy hallottam pár napja,hogy igen..de meglepődtem,mert nem hallottam még ilyenről.

2014. jan. 6. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen.

A meddőség megállapítását egy sor elég komoly vizsgálat előzi meg.

2014. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de akkor miért javasolták azt nekem,hogy menjek be a patikába és kérjek meddőségi tesztet?

ugyan ezen az oldalon javasolták.:/

2014. jan. 6. 20:35
 3/8 xtazin ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon sok okosságot olvashatsz. :D
2014. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszt létezik, de az csak azt mutatja meg, hogy az adott pillanatban termékeny vagy-e. Meddőségi teszt nincs.
2014. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ironizált az illető.

De egyébként se lenne sok értelme. Egy nő csak akkor lehet tuti meddő, ha mindkét petefészke hiányzik.

Anyukámnak egy sor orvosi vizsgálat után mondták, hogy ha valakinek, hát neki aztán sose lesz gyereke.

Két testvérem is van :D

2014. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

van akinek pl felfázástól károsodott a petefészke, és helytelenül működik. szellemi sérült gyermekek ez okból is születhetnek.

kérdező sajnos a válaszért család tervezősökhöz kell becammogni. ott megnézik. se szúrás se semmi.

2014. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj utólag. ...munkatársnőm szintén csúnyán felfázott. azóta is erőst fájóan görcsöl ha megérzi a méhe a hideget, de ugy h moccani sem tud. 4 éve próbálkoznak a párjával. szerinted?
2014. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. jan. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!