Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az orvosom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosom azt mondta, hogy mivel nincs menstruációm, ezért nem eshetek teherbe, aztán azt mondta hogy ettől függetlenül védekezzünk. De akkor minek?

Figyelt kérdés

Mert ugye előzőleg azt mondta hogy nem eshetek teherbe vérzés nélkül.


Nem értem.


2014. jan. 8. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értem, de szerintem tedd, amit az orvos mond, abból nem lehet baj
2014. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még fiatal vagy és fiúként persze, hogy nem jön meg..
2014. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs menzeszed, mert még nem volt peteérésed. De bármikor lehet... és a peteérés megelőzi a menstruációt!


Tehát nem tudhatod előre, hogy mikortól biztonságos!

2014. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
*Tehát nem tudhatod előre, hogy mikortól nem biztonságos!
2014. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs vérzésem, mert hormonális problémáim vannak. Így ritkán jön meg.


Nőből vagyok, és nem is mai csirke.

2014. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mármint legalábbis nekem... gondolom nálad is ez a helyzet.
2014. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen
2014. jan. 8. 00:59
 8/16 Mr. Truth ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az óvszert nem csak arra találták ki, hogy meggátolja a gyerekszülést. A legtöbb nemibetegség nem véletlenül "nemi" betegség, mert "nemi" úton terjed. Az óvszer arra is jó, hogy a kellemetlen bajokat, mint pl a p*ciherpeszt vagy a méhnyakrákot távol tartsa tőletek. :) Az, hogy gumival nehezebb teherbe esni hát ez is egy mellékhatása, de maga az óvszer a nemibetegségek megelőzésében játszik fontos főszerepet.

2014. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

00:50-nek igaza van. Mert a sorrend: peteérés, aztán menzesz. Tehát attól, hogy eddig még soha nem jött meg, attól még most várhat ott a sorára egy megtermékenyíthető petesejt.

Ráadásul, ha így esel teherbe, akkor nem fog feltűnni a hiányzó menstruáció sem, és könnyen azon kaphatod magad, hogy kifutottál az időből és mindenképp meg kell tartanod babát, akár akarod, akár nem.

2014. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, hogy védekezz, mert így elhárított magáról minden felelősséget. Valóban szinte biztos, hogy így nem tudsz teherbe esni, de ha mégis, akkor őt vádolnád. Mert ő azt mondta. Jól csinálta, így kell.
2014. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!