Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, az igaz hogy menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palacsinta12 kérdése:

Nők, az igaz hogy menstruáció előtt kissebb a valószinűsége a terhességnek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy menstruáció alatt kisebb az esélye, de nem tudom mennyire igaz mert ismerek olyat aki teherbe esett menstruáció alatt.
2014. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tankönyv szerint igen, de nem vagyunk gépek, nem mindenki működik a "műszaki leírás szerint".


Egyébként az elmélet szerint is csak akkor igaz, ha TÉNYLEG megjön akkora, amikorra várod. Ha kicsit is csúszik, könnyen belecsúszhat az ember a legtermékenyebb időszakba (ami menstruáció előtt 14+/-3 nappal van).

2014. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tankönyv szerint igen, ahogy az előttem lévő írta, de manapság annyi lánynak/nőnek van hormonproblémája, hogy a menstruáció csak egy jelzés, de nem biztosan számolható vele. Tehát hivatalosan alatta kisebb a valószínűsége, gyakorlatilag lehet ott kering egy petesejt ami megtermékenyítésre vár és nem is teljes a méh nyálkahártyájának a leválása így van esélye a megtapadásra és voálá máris kész a menszesz alatti baba és lehet mire észreveszed, hogy gond van már 3 hónapos terhes vagy és akkor már nincs mit tenni, csak megszülni. Mert mondjuk még a menstruációd se marad ki, mivel természetesen az hogy megjön nem egyenlő azzal, hogy nem vagy terhes csak nagy az esélye annak, hogy nem vagy.
2014. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!