Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Desdemona nekoniji kérdése:

Mennyibe kerül a második abortusz? Igaz, hogy dupla annyiba kerül mint az első? :O

Figyelt kérdés
NE azt írjátok légyszi, hogy az milyen szívtelen dolog, meg egyéb. Csak kíváncsiságból kérdezem, mert egy ismerősöm barátnője állítja hogy ő mikor elvetett másodjára dupla árat fizetett érte. Ezt nem tudom elhinni, hogy tényleg így lenne.

2014. jan. 9. 05:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az elsőre kapott kedvezményt szociális helyzete miatt, akkor lehetséges.
2014. jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kategória: "fogamzásgátlás"
2014. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Mindegy hogy te, vagy ő teszi ezt, a válasz ugyanaz: A másodil elvett emberéletbe kerül, egy felelőtlen, ostoba pár gyilkossága újfent.

Nem vagyok vallásos, de attól kezdve, hogy a 2 sejtből osztódásnak i dult, attól számítva élőlény.

Mi lett volna, ha régebben is van ez, és Einstein családban nem születik Albert nevű gyermek?

Lehet hogy én vagykk hülye, de a gyerekeknek jobb nevelő szülőknél, vagy otthonban, mint egy orvosi hulladék tárolóban.

2014. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mindegy hogy te, vagy ő teszi ezt, a válasz ugyanaz: A másodil elvett emberéletbe kerül, egy felelőtlen, ostoba pár gyilkossága újfent.

Nem vagyok vallásos, de attól kezdve, hogy a 2 sejtből osztódásnak i dult, attól számítva élőlény.

Mi lett volna, ha régebben is van ez, és Einstein családban nem születik Albert nevű gyermek?

Lehet hogy én vagykk hülye, de a gyerekeknek jobb nevelő szülőknél, vagy otthonban, mint egy orvosi hulladék tárolóban."


Annyira tipikusak vagytok ti nagy abortusz ellenesek. Talán végig se olvassátok a kérdést, csak örültök, hogy írhatjátok a demagóg sz**gotokat.


Egyébként nem hinném, hogy dupla annyiba kerülne. Maximum ha 10 éve volt az első. Azóta biztos felment az ára.

2014. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Szánalmas vagy hármas.


Teljesen reális, hogy jobb lenne a gyereknek árvaházban, nevelőotthonban, nélkülözve felnőnie igazi család nélkül, mintha abortuszon elvetetnék olyan korában, mikor még nem érez semmit és főleg nem is gyerek még.

2014. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem drágább! Nekem 2009be volt meg 2011be mind a kétszer 30ezer körül fizettem! Most is ilyen ár körül mozoghat!
2014. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

milyen érdekes, hogy védekezés mellett egyetlen nőt sem ismerek akinek becsúszott volna terhesség


felelőtlen szemetek járnak rendszeresen abortuszra. fizessenek is duplán!


30+F

2014. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
4es és 5ös, érdekes, hogy ellenérveitek nincsenek...
2014. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Max akkor, ha változott a szociális helyzete pozitív irányban.

Egyébként nem rossz ötlet lenne...


Meg persze dupla árat fizetett érte, lelkileg biztosan.

2014. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"4es és 5ös, érdekes, hogy ellenérveitek nincsenek..."


És miért kéne érvelni? Semmi köze a kérdéshez, meg igazából semmihez a te elméleteiden kívül.

2014. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!