Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik óvszerrel védekeznek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik óvszerrel védekeznek, ti kiveszitek magömlés előtt a péniszeteket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Igen, semmi sem biztos csak az h meghalunk
2014. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A barátom csak egyszer ment el bennem, azóta is azt mondja, hogy milyen jó érzés volt, de azóta állandóan kiveszi orgazmus előtt, hiába mondom neki, hogy élvezzen belém.
2014. jan. 10. 10:44
 3/19 anonim ***** válasza:

Mi óvszerrel védekezünk.

Párom orgazmusa után kijövök, hanyatt fekszem és a kezével-szájával intéz el.


Tehát magömlés előtt kiveszem.

2014. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ha ovszer van rajtam, miert vennem ki magomles elott?

azert van az ovszer, hogy abba menjen a cucc :)


ha mindent jol csinaltok, akkor nem kell aggodni a balesetek miatt. megfeleloen nedves p***i es normalisan felhuzott gumival nagyon nagyon nagyon kicsi az esely a muszaki hibara :)

2014. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, én is így gondolom, de mindig azt mondja, hogy mi van, ha lyukas a gumi vagy kiszakad... :S

Meg hogy a használati útmutató is azt írja, hogy vegye ki magömlés előtt.

És igazából én ilyet még nem is hallottam, azt hittem, hogy az óvszer+megszakítás ilyen "extra" védekezési mód, de tényleg rajta van a használati útmutatón.

2014. jan. 10. 10:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugyanígy csinálom évek óta. Nem tudtam, hogy rajta van az útmutatón, alapból így éreztem biztonságosnak. Jobb félni, mint megijedni! :D
2014. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De ez nem "illúzióromboló"? :S

Mármint nem tudom, nem vagyok férfi, de így belegondolva nem lehet túl jó mindig kihúzni.

2014. jan. 10. 11:07
 8/19 anonim ***** válasza:

Azon nem az van, h magömlés UTÁN azonnal ki kell húzni? Én mintha azt olvastam voltam.

Utána több pasim is megnézte a gumit, volt aki vizet engedett bele h nem szivárog e, és volt aki felfújta :). Sose volt lyukas

2014. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egyreszt nem tul jo elmeny, masreszt ha mar kozel az orgazmus, eleg nagy onuralom kell ahhoz, hogy ki tudjam venni. es hat tenyleg eleg kicsi az esely a balesetre, szoval ha megis baj tortenik, akkor utana meg mindig lehet tenni a nem kivant terhesseg ellen.
2014. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

8-as, de igen :)

magomles utan, mielott elkezd lankadni. ki kell huzni. de nem magomles elott :)

2014. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!