Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló felíratása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló felíratása?

Figyelt kérdés

Most mennék először nőgyógyászhoz, még nem voltam együtt senkivel, és az gáz, hha esemény utáni tablettát íratok fel???? mármint azért akarnék, hha szakad a gumi......

vagy egyáltalán, hogy megy ez a tabletta felíratás dolog??



2014. jan. 12. 17:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
hány éves vagy drágaság?
2014. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ASOT ***** válasza:

most fogamzásgátlót akarsz vagy esemény utánit?

Illetve ha esemény utánit akarsz akkor azt előre ki akarod váltani hazavinni és bevenni dugás után??

Hány éves vagy? :)

2014. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
sztem azt jobb nem tudni, de már nagykorú vagyok :')
2014. jan. 12. 17:39
 4/20 A kérdező kommentje:

ezért kérdeztem, mert nagyon nem vagyok tisztába vele :S

esemény utáni kellene

2014. jan. 12. 17:40
 5/20 anonim ***** válasza:

Használjatok gumit, és akkor nem lesz szükség esemény utáni tablettára. Az esemény utáni egyébként nem tesz túl jót a hormonjaidnak, csak akkor vegyél be, ha tényleg szükség van rá, pl. kiszakadt a gumi, de azt meg úgyis ki tudod váltani a női ambulancián.

Vagy ha nem bízol csak az óvszerben, írathatsz fogamzásgátlót is és kombináld óvszerrel.

2014. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha először mész nődokihoz, meg fog vizsgálni és látni fogja, hogy szűz vagy, szóval lehet, hogy ő sem fogja így indokoltnak tartani az esemény utáni felírását.

Az esemény utáni tablettát az aktust követő 72 h-n belül kell bevenni, és nőgyógyászati ambulancia/ügyelet mindig van. Inkább törekedj a biztonságos szexre, az óvszer nemcsak a terhességtől véd, hanem sok szexuálisan terjedő betegségtől is.

2014. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen óvszer az oké, de azért akarom előre megvenni, hogy ne kelljen akkor rohangálnom, meg hha bármilyen baleset lenne, akkor tuti ott stresszelnék, és minden bajom lenne.... az nem baj hha pénz kidobás lenne a tabletta, csak hogy ha tényleg valami lenne, akkor ott legyen kéznél :/
2014. jan. 12. 18:04
 8/20 anonim ***** válasza:
akkor hüvelytablettát írass fel az habbá változik spermicid tehát spermaölő és így nem kell gumi ha kiveszi mégjobb
2014. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
akkor az esemény utáni az nem jó????
2014. jan. 12. 18:10
 10/20 Moszuke ***** válasza:

figyu ennyire nem szabad előre félni a dolgoktól.

az esemény utáni tabletta 72órán belül a kiszakadt gumi percétől fogva be lehet venni.

nem lesz semmi baj, ha nem 5percre rá veszed be a szakadás után hanem másnap. nekünk is volt ilyen reggel történt a dolog és rá olyan 10+órára jutottunk el a gyógyszertárba.

és a párom életet adott egy egészséges fiú gyermeknek!:))

najó csak szopatlak:D

2014. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!