Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez mi lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 28.-án kell megjönnie ... elötte való nap eggyütt voltam a barátommal és nem volt gumi de nem élvezett belém ..tudom hogy hülyeség volt de megkivántam .. 28.-án azt hittem megjött de csak ilyen barna folyásom van és azis kevés ..ez tart 3 napja ..hozzáteszem elötte mindig védekeztünk csak azon az egy napon nem :S ez most mitöl van? Köszönöm 17/L
2009. dec. 1. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jól megkívántad a babát is.

Grat!

2009. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos baba gyanús... :S Tapasztaltból mondom. Remélem tévedünk! Ha nem akkor meg kitartás!
2009. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, még semmi nem biztos!
2009. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát hogy mondjon már valaki valami jót is: szerintem nem lesz baj.

azért jön meg mert a petesejt távozik, igyhát az a petesejt már úton volt kifelé, nemhiszem hogy meggondolja magát, visszakapaszkodik csak mert gumi nélkül akcióztatok. de hogy őszinte legyek jó nagy hülye vagy. én ezt már v 3x jáccottam el, bogyó mellett, és kb annyit paráztam hogy nem igaz.(kimaradt egy szem, antibiotikum, stb...) el tom képzelni milyen neked. csinálj egy tesztet az akciótól számitott 2 hét mulva. szerintem nem lesz baj, de na...

legközelebb védekezz. vegyetek bogyót. én is azt szedem, nekem bevált immár 3x tettem próbára-ha nem többször- és eddig jó. ne sajnálj erre kiadni, jobban megéri mint a a legolcsóbb leggagyibb gumi is összeszámolva egy hónapra.

majd irj mi lett. szurkolok neked:)

2009. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kicsit félek ..de ezvan ..egyébként azt nem irtam hogy stresszelek is elég rendesen és fáradt vagyok ..ez nem játszhat hozzá?
2009. dec. 1. 21:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Márminthogy suli miatt ideges vagyok, a háztartás is a nyakamon van ..elég zürös életem van és mostanában sokat vagyok ideges ..
2009. dec. 1. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Az általad mondott dolgok ilyen téren nem játszanak nagyon közre. És Gratulálok mindhármótoknak előre is és kívánok boldog életet!
2009. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ...Még meg kell gondolnom h mi lesz ..először muterommal kell közölni hátha kidob :D sosem gondoltam volna magamrol :) de én azért kicsit örülök is :)
2009. dec. 1. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Grat a babához, ha lesz!

Bár létezik egy 72 órás esemény utáni tabletta is, de mostmár azzal se mennél semmire...

2009. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

SOK A BUTA EMBER!!!! egyik naprol a másikra nem jelentkezhet terhességi tünet...

esemény utánit már nem vehetsz be. de szerintem az a para h mivel mindig védekeztetek (gondolom gumival) most meg nem...lehet hogy valami nemi baja van amit elkaphattál.

menyj el dokihoz mindenféle képpen.

tesztet meg csinálj az aktus után 8-10nappal.

2009. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!