Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladéltól teherbe esni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladéltól teherbe esni? Ugyanmár!

Figyelt kérdés

Mindneki írja, hogy jajj nem szabad így védekezni, mert könnyen teherbe lehet esni.

Aki így esett teherbe az szerintem elgondolkodhat, hogy a partnere vajon időben húzta-e ki? Ha időben történik a megszakítás akkor nem kerülhet sperma a hüvelybe, csak akkor max. ha aznap már egyszer elment a férfi.


Szóval szerintem aki így lett terhes:

1. annak nem időben szállt ki a párja

2. vagy a párja aznap már elélvezett és nem tisztította meg eléggé.

De mégis az előváladékkal távozhat ugyan sperma, de 2 nap után már tuti nem.


Vélemények?


2009. dec. 2. 13:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%
az, hogy tudatlan vagy.
2009. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kockáztatni,találkozunk az ovinál. :)
2009. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Kérlek akkor világosíts fel! :)
2009. dec. 2. 13:45
 4/49 anonim ***** válasza:
63%

amúgy én egyet értek veled, és nekem is furcsák ezek a dolgok. sztem sincs benne sperma, pláne ha előtte elment wc-re. sztem csomóan úgy estek teherbe h a pasi késett 1-2 másodpercet a kivétellel, csak max nem merte bevallani. vagy az is lehet, hogy nem érezte pontosan, mikor kell kivenni, mert ilyen is van.


de nem kockáztatnék, patentex-szel bevállalom, de önmagában nem.

2009. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Én is hüvelykúpot használok, de a párom mindig kitudja húzni előtte 1-2 perccel.
2009. dec. 2. 13:52
 6/49 anonim ***** válasza:
80%
Véleményem: Tudatlanság tud ölni és életet teremteni.
2009. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%
A második gyerekkel ugy estem teherbe, hogy csak 5 percre volt benn a párom és utánna gumival folytatta még majdnem fél óráig. Az öt perc elég volt - annak ellenére, hogy ssok okos nem hiszi el.
2009. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ kedves utolsó. Akkor csak vannak kivételek, akik teherbe tudnak esni a tényleges előváladéktól :)
2009. dec. 2. 13:59
 9/49 anonim ***** válasza:
83%
Tudatlanok, de amikor majd abortuszra kell menni, akkor nagyon fogtok sírni.
2009. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
37%

Már nem azért de...

Olvastam egy könyvet az Eszo-ról, (elnyújtott szexuális orgazmus).

egy szexuálpszichológus pár irta. És ott is az volt, hogy az előváladéktól nem lehet teherbe esni.

Aki azt irja, tudatlan a kérdező, bla, bla, akkor irja már le nekem, hogy kinek lehet hinni...

Mert sz.tem is az van, hogy aki azt hiszi, az előváladéktól lett terhes, volt, ott több is :/

2009. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!