Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor, ha soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha soha nem fogok fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Már közel 2 éve vagyok együtt a barátommal és én kerek perec megmondtam neki,hogy nem fogok sose szedni fogamzásgátlót,ezt Ő el is fogadta.Vannak olyan nők,akik egyáltalán nem használnak?Én soha nem akarok szedni,lehet abból valami? Mindig gumit használunk.

2014. jan. 17. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
felborítja. beállításhoz nincs köze.
2014. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

az en meglatasom szerint az a helyzet, hogy a tabletta hasznalata mindenkire mas hatassal van. es nyilvan mit fogsz egy forumon olvasni? azt, hogy ha valakinel mellekhatasa volt. azt senki nem veszi figyelembe, hogy azert a nok nagy reszenel semmi gondot nem okoz.

es most johet az a kerdes, hogy de mi van akkor, ha pont nalam okoz problemat? igen, ez a riziko benne.

jelenlegi baratnommel gumiztunk, o javasolta hogy tablettat fog szedni, en nem eroltettem. elkezdte, egy honapig folyamatosan verzett, majd elmult minden es tokeletesen mukodott a tablettas vedekezes.

ket evig semmi baja nem volt tole, most abbahagyta, hogy kicsit tisztuljon a szervezete. ujra gumizunk, minden okes. majd lehet, hogy megint tablettazni fog, ha igy akarja.


naszoval, nem kell megijedni. ha valami problemat okoz a tabletta, akkor abbahagyod es kesz. a csupasz szex elmenye azert egy fokkal megis csak jobb, mint gumival :)

2014. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szedtem régebben,de libidócsökkenést okozott.

Heti 4-6 alkalomról fél év alatt eljutottunk a havi egy alkalomig.Szinte már nem is értettem,hogyan kívánhatja valaki a szexet,pedig azelött imádtam.

Azóta nem vagyok hajlandó szedni.

2014. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Húúha itt aztán megoszlanak a vélenyények!!! :O
2014. jan. 17. 13:33
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a pic.sába, akkor biztos nem lesz semmi gondod vele. :D

25/F

2014. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
semmi. Valaki eleve nem is szedheti pl. cukorbetegség vagy trombózisveszély miatt. Nem kötelező. Jó a gumi, bár költséges, de legalább nem mérgezed vele magad és az egyik legveszélytelenebb védekezési mód. Hormonok, spirál mind-mind veszélyesebbek, nemcsak a mellékhatások miatt.
2014. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%

Ez egy nagy pro vélemény lesz, előre szólok.

Szerintem ha valaki rendesen kivizsgáltatja magát és orvossal egyeztetnek és együtt megtalálják azt, ami a legjobb a nőnek - ha nem hajlamos egyészségügyi bajokra, amiket az előbb elsoroltak - akkor miért ne?

És nem azért, de mi hogy nem állítja be a mensturációt? dehogynem! Az gondolom senkinek nem jut eszébe, akinek nincs szinte cuklusa, vagy vagy megjön vagy nem, így aztán majd megmondja, hogy van-e baba, vagy sem...igenis rohadt jó nem állandóan a nőgyógyászhoz szaladgálni, hogy most mi van...

Igen, tudnak lenni mellékhatások, meg lehet oldani. Vannak hormonnélküli készítmények is a mai világban, anélkül hogy rosszul lennél...vagy a libidód menne tropára... a trombózisos dolgok az hajlam sajnos. Örökletes általában, de ez nem jelenti azt, hogy te most biztosan növelni fogod a rátát.

Benne van a pakliban. Könyörgöm, hány ember szed ma már és lesz gyerekük később, és nincs problémája?


Te döntöd el mit szeretnél, ha a lelkednek így jobb, akkor csináld ezt :) Nem kell másokra hallgatni, a te tested, ha szerinted így jobban érzed magad és a párod is túléli h csak gumi, akkor ennyi :)

És igen, rengetegen vannak akik nem használnak semmit... bár ott nagy a ráta a becsúszott babákra is, de óvatlan dolgok mindig vannak és lesznek. Ti ügyeskedjetek úgy.

2014. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Snooch ***** válasza:
76%

30 éves vagyok, nem szedtem soha, most sem szedek és nem is fogok.

Igaz, nekem nem is lehet trombózishajlam miatt, de ha lehetne sem élnék vele.

Akármilyen kicsi hormon van benne, mégis egy durva beavatkozás a szervezet egészséges működésébe.

2014. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
én sem fogok soha szedni! nagyon jól hiszed amit gondolsz. bár néha parázok hogy a gumi kiszakad...de helyes használat során nem tud ugye? és akkor te pl mit csinálnál ha mégis kiszakadna?
2014. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm, épphogy 16 éves,és szed tabit...vannak egészségügyi gondjai...nem tudom sajnálni,mert buta hogy ilyen fiatalon szedi már, és felnőtt korban sem kéne...
2014. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!