Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » H meritek bevállalni a kockáza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H meritek bevállalni a kockázatot, és az esetleges terhességet?

Figyelt kérdés
azoktól kérdezek, akik megszakitással " védekeznek ". ennyire nyugodt szivvel játszatok egy élettel??
2009. dec. 2. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerencse
2009. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, én nyugodt szívvel játszok a párommal egy élettel.Ha kiderülne, hogy babánk lesz, megtartanánk.Igaz még nem szeretnénk.
2009. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És van aki nem is védekezik arról mit gondolsz.

Azok a szülők na ehez mit szólsz?

2009. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

bazeg, akik nem védekeznek azok max vallási okból teszik, és ők megszülik mind az X gyereket és eszükbe sem jut elvetetni.

teis biztos egy megszakítás-fanatikus vagy:D

ez a primitívek módszere. de mondhatnám aztis h a hülyéké. lehetetlen felfogni h az a sok fogamzásgátlási lehetőség közül nekik egyiksem jó. jaaaaajjjj, az óvszer irritálja a puncikám, jaaajjjjj, a tabletta nem egészséges, jajjjj, a spirál túl morbid, jajjjj, a pesszárioum.....azmi? jajjj.....az injekció nembiztonságos, jajjjj, a kúp macerás, jajjjjj, a zselé büdös.

hülye primitív hisztérikák. kb ennyi.


akinek meg nembaj ha becsúszik a baba, annak ez nemszólt.

2009. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Evidens, hogy a kérdező a felelőtlen tizenévesekre gondolt, akik még biztosan nem tartanák meg a babát, és nem a fiatal felnőttekre, vagy házasokra. Szerintem hiába mondunk bármit, látod Te is, hogy itt hőbörögnek, hogy a megszakítással nem lehet teherbe esni. Én erre azt a kérdést tettem fel, hogy ha nem lehet vele teherbe esni, akkor azt sem hiszik el, hogy vannak nemi betegségek?! Fura mód nem kaptam rá választ:) Engem már nem izgat mit csinálnak, nem vagyok az anyjuk és látszólag senkinek nem hisznek és nem fogadják meg a tanácsot. Én védekezek, és a többi nem érdekel.
2009. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj, dehogy vok megszakitás fanatikus. éppen ez az, h nem értem, h vki h alhat el este nyugodt szivvel, h lehet, h lassan terhes lesz. nem azokra gondoltam, akik megtartanák.
2009. dec. 3. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!