Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló összezavarta a ciklusom, ezért a doki azt javasolta, hogy pár hónapig óvszert kell használnunk. Ezzel nem is volt semmi baj, addig, amíg tegnap ki nem lyukadt, viszont ezt már csak az aktus után vettük észre. A nőgyógyászhoz leghamarabb péntekre kaptam időpontot, egy másikhoz beutaló kell, és valószínűleg oda sem kapok időpontot hamarabb. Háziorvos írhat fel esemény utánit? A menstruációm végén járok, egyáltalán mennyi az esélye, hogy teherbe eshetek? Kioktatást, köszi, nem kérek, a normális válaszokat pedig előre is megköszönöm...

2014. jan. 20. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is: fogamzásgátlót szeded jelenleg? Mert akkor nem vehetsz be esemény utánit, elég durva hatása lenne a kettőnek együtt.

Másodszor: esemény utáni tablettát bármelyik ügyeleten felírnak neked, ami éjjel-nappal, ünnepnapokon is üzemel.

Harmadszor: a megtermékenyítés általában 2-4 nap, szóval van esélye a terhességnek.

2014. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A menstruációm végén járok, egyáltalán mennyi az esélye, hogy teherbe eshetek?"


Magad írtad, hogy nem állt még újra be a ciklusod a fogamzásgátló után, így nem is lehet esélyeket latolgatni.

Ha ez a hónap egy rövidebb ciklus (21-26), akkor jó esélyed lehet egy terhességre.

Ha hosszabb, akkor kisebb az esély.


Bármilyen orvos felírhat esemény utánit. A háziorvosod is.

Siess, mert az első 24 órában bevéve a leghatékonyabb, a 72. órához közeledve egyre kisebb a megbízhatósága.

2014. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 baszileosz válasza:
Tegnap voltam orvosnál, kaptam esemény utánit, és bőven 24 órán belül vettem be, remélem, minden rendben lesz... Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!