Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki mit kezd a spermával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit kezd a spermával?

Figyelt kérdés
Soha nem szedtem még fogamzásgátlót éppen ezért nem is igazán tudom, hogy mi a teendő olyankor amikor a férfi elélvez. A sperma a nő hüvelyében marad. Nyilván. De ilyenkor ti mit csináltok? Elmentek fürdeni és rendbe szeditek magatokat? Vagy otthagyjátok? Nem folyik ki?
2009. dec. 3. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
kifolyik, bnőm zsepivel szokta törölgetni meg abba, ill. ki mosdóba. Van, hogy zuhannyal ki is mossa, de azt mondja, hogy a hüvelyt nem egészséges túl gyakran kiöblíteni.
2009. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A java egy órán belül kifolyik. Aktus után kitörlöm papírzsepivel, utána használok még Nivea intim törlőkendőt is, ha nem akarok azonnal zuhanyozni, mert még összebújunk.


A maradék az elkövetkező egy nap folyamán csordogál ki lassan, folyamatosan, egyenesen bele a tisztasági betétbe. Engem nem zavar, ez bizony hozzátartozik a szexhez.

2009. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az első válaszolónak igaza van: a hüvelyt jobb nem öblögetni, mert kárt tehetsz benne, Főleg, ha nagy nyomású zuhannyal csinálod. Egyszerű kézi irrigátort lehet használni tejsavas öblítővel, amit a gyógyszertárban lehet kapni, de azt sem érdemes túl gyakran. Én havi egyszer használom, a vérzésem után mosom ki vele magamból a "maradványokat".
2009. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk mindig az a vége, hogy a számban élvez el, tehát mindig lenyelem.

21/L

2009. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
kifolyik az kb rögtön amint felállsz. zsepivel kell megtörölni. ha aztán elmész pisilni, akkor a maradék is kijön. így nemlesz olyan a bugyid később.
2009. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fogok egy zsepit vagy intim törlőkendőt, alámtartom,megtörölgetem magam, és ha van alkalom és kedv rá, akkor meg is fürdök.
2009. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
én vagy a csajom szájába élvezek vagy a popójára de ha véletlen egyszer kétszer belesülök akkor feláll kinyomkodja magából hüvelytornával elmegy poisilni és már nincs is benne semmi....ennyi
2009. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11:44 ez PENGE!
2009. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
törölköző míg kifolyik:)
2009. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

1. Miért kéne beléd lője?

2. Miért kéne pont a hüvelyedbe lője?

3. Ha mégis a telelövést választjátok, minimum intim zuhanyzás ajánlott. Esetleg még lehet játszani a ciklusoddal, de az maximum 75% (3:1) védelem.

2009. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!