Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek vagy csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy csak az esemeny utani hatasa?

Figyelt kérdés
Januat 6an tortent baleset es esemeny utanit kellett bevennem ra 3 orara beis vettem.tegnap 21.en kellett volna megjonnie de csak barnas folyas volt ami elmulott es mais volt egy kis barna..nemtudom miez sose volt ilyen nekem elotte max utana. Felek, hogy baj van..szerintetek?
2014. jan. 22. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, simán lehet attól.... nézd, ha nem volt peteérésed aznap, akkor valószínűleg nem volt beágyazódás sem.. amit a tabi egyebkent is megakadalyoz.. szóval nem vagy terhes..
2014. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remelem..aznap nem, elotte volt ahogy szamoltam..de ha nem jon meg par napon belul.csinalok egy tesztet a biztonsag kedveert..
2014. jan. 22. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem az orvos kinevetett, amikor ilyet kérdeztem tőle. :) Szóval legyél te is nyugodt:)
2014. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,koszi a valaszokat sokat segitettek:D
2014. jan. 22. 20:04
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo: neked is kesett utana és hanyra napra jott meg??
2014. jan. 23. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!