Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késleltetős óvszerek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késleltetős óvszerek?

Figyelt kérdés
Csak tudni szeretném, mert érdekel. Ugye vannak a késleltetős óvszerek ( durex extended pleasure pl)... Na most a lényege hogy nem érzed benne annyira az együttlétet. Viszont ha nem érzed akkor nem lankad le? Vagy ez most hogy működik? :D Valaki személyes tapasztalat esetleg? Felfele pontozok,ha érdemben szólsz hozzá! :)

2014. jan. 23. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:
jaja, volt ilyen.. de nem sokat segitett..:D
2014. jan. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem is érezni benne semmit? Mert akkor annak csúnya vége van :DD
2014. jan. 23. 02:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, én igazából nem megyek el hamar, de egyszer gondoltam kipróbálom, hátha ad valami pluszt, vagy nem tudom. De igazából semmi extrát nem tapasztaltam, ha nem tudtam volna, hogy ilyet vettem, nem mondtam volna meg
2014. jan. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Akkor ne a nyelvedre húzzad, Spartacus.
2014. jan. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy köket Lidocain spray-vel többre mész. Legalábbis fiatal koromban, mikor beszabadultam a bővér szállóra, én azt használtam.
2014. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!