Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 hónapja úgy érzem terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bianka30 kérdése:

4 hónapja úgy érzem terhes vagyok, híztam 3 kg, fáj a hasam, főleg az oldalai, olyan mintha repkedne benne valamiez a köldök körül jelentkezik, a cicim is szokott fájni, de a menszeszem rendszeres, és 4 tesztem is igenerős negatív lett Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

a menszeszem rendszeres, és 4 tesztem is igenerős negatív lett. AZ orvosom szerint túl nagy a hormon tartalma a gyógyszeremnek (f. Gátló) Szerintetek lehet,hogy jó e megérzésem,és terhes vagyok,vagy csak annyira félek a teherbe eséstől,hogy beképzelem magamnak?

kérlek ne nevessetek ki...ez egy betegség....


2014. jan. 24. 04:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Bíztos hogy nem vagy terhes! De azt a gyogyszert hagy abba. Az szerintem megold mindent. Ha az orvosod szerint nagy a hormontartalma akkor már miért nem írt másikat?
2014. jan. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Nem nevetlek ki, tényleg beteg lehetsz. Pszichológus?
2014. jan. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor én Reziát szedtem, ugyanezek a tünetek voltak, csak én hánytam is, feküdtem, étvágytalan voltam...

Kiderült, hogy a szervezetem nem bírja a hormonbombákat, menj vissza a dokihoz, és kérj kevesebb hormon tartalmú gyógyszert.

Ha 30 alatt vagy, akkor tombol még benned a hormon és sok nőnél fordul elő az ilyen.

2014. jan. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. És én is ilyen betegsebe szenvedek.. :/ Én magamon láttam már h 2 hét után nő a hasam, meg érzékenyebb vagyok stb. Persze csak magammal hitettem el...
2014. jan. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!!! Most már az oldalam is szurkál.....:( Azért nem gyanakodtam a gyógyszerre mert ezt szedtem a fiam születése előtt is,meg már 4 éve .......,nem tudtam hogy ilyen tüneteket más is okozhat!!

Jártam már pszichológusnál....Nem szégyellem.....megviselt a válásom.....

2014. jan. 25. 04:16
 6/10 A kérdező kommentje:

SZiasztok! AZ érzés még most sem múlt el....Tudom már rég el kellettvolna mennem dokihoz,de félek!!! Nagyon!!!!!! Mi van ha zt mondja ott a baba?Vagy ez lehetetlen? A köldököm körül mindig kemény a hasam,de a hasam alja (méhemnél) nem.Be tudom nyomni,a hasam is be tudom húzni,hason alszom....a bal oldalt szúr a hsam,meg még mindig a repkedések!!!

Lehet hogy tényleg annyira rettegek,hogy be is mesélem magamnak.Állandóan az ilyen oldalakat bújom!!!

Ha azt mondaná a doki...jaj bele sem merek gondolni...egyedül nevelem a fiam,párom sincs.....

Kérlek ne nevessetek ki,hanem adjatok tanácsot!!!

Köszönöm! :( :( :( :(

2014. febr. 3. 06:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilall? Mert akkor ciszta
2014. febr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sokat emelgetsz? Lehet egy kis sérv
2014. febr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen ,úgy bele,bele szúr....! :( Meg kemény! Szoktam emelgetni,de nem sokat! Inkább sokat vagyok kint! De akkor szerintetek is kizárt a terhesség?

köszi a válaszokat ! :(

2014. febr. 6. 04:56
 10/10 anonim ***** válasza:
vele, is hasonló van, történt azóta valami?
2014. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!