Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elenyésző annak az esélye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elenyésző annak az esélye, hogy valaki teherbe essen, ha óvszerrel és megszakítással egyszerre történik a szex, ugye?

Figyelt kérdés
Igen, gondolom sokak számára nevetséges a kérdés, de betegesen félek a teherbeeséstől(azt hiszem ennek van is külön neve), így normális válaszokat várok.
2014. jan. 27. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két éve így szexelek a párommal. Ő is mindig kiveszi mielőtt elmenne hiába haszálunk gumit. Én nem lettem terhes szerintem te se leszel az.
2014. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lényegében semmi esélye nincsen. De nem kéne egyébként szakemberhez fordulnod? Nem provokatívnak szánom ezt a kérdést, csak komolyan érdekel, hogy ilyen fóbiával lehet-e egyáltalán élvezni a szexualitást.
2014. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2014. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Remélem, megnyugtattalak.
2014. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Kár, hogy bioszórára nem sikerült bejárnod.
2014. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tökéletesen tisztában vagyok a biológiával. Ha mondjuk neked pókfóbiád van és azt írja a biológia könyv, hogy a kaszáspók nem bánt, te szépen szólva le fogod sz*rni, mert akkor is rettegsz tőle. A szexet élvezem, akkor nem gondolok erre, csak néha rám jön az érzés és az idegesség, hogy nem akarok terhes lenni.
2014. jan. 27. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:
És a párod is élvezi a szexet úgy, hogy minden egyes alkalommal ki kell húznia előtte?
2014. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szereti, akkor így még jobban is élvezi. Ha nem szereti, és nem is érdekli, hogy a barátnője úgy szétizgulná magát, akkor persze nem.


Kérdező!

Ha az első pillanattól az utolsóig rajta van a gumi, kivételnél mindig a oda szorítja, hogy le ne csússzon, akkor természetesen több, mint tökéletes.

2014. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noydra ***** válasza:
0%

Csoda, hogy melletted megmarad valaki. :D

Jó szar lehet a faszidnak így belegondolva.

A kérdésedre a válasz pedig, 0%.

2014. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe sem jutott tőle ilyet kérni, hogy húzza ki, úgyhogy kérlek ne vond kétségbe, hogy meg tud-e mellettem valaki maradni. Azt mondta a kapcsolatunk elején(amikor még nem tudta, hogy néha rám jön a frász a terhességtől ), hogy ő eddig is mindig így csinálta.
2014. jan. 27. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!