Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől fájhat ennyire az alhasam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat ennyire az alhasam?

Figyelt kérdés
Nem menstruálok csak fogok 10 nap múlva,fog.gátlót szedek,és ma reggeltől erős görcsös fájdalmaim vannak az alhasamnál.Emellett hüvelygombám.lehet az terjedt tovább?Felnyúltam "oda" hogy kitapogassam van-e elváltozás,és azt vettem észre hogy nem olyan üreges az egész mint szokott,szinte alig tudtam felnyúlni.És rózsaszines folyásom van.(nem véres)miért?
2009. dec. 5. 14:18
 1/3 anonim válasza:
doki...
2009. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jéé nem mondod,dem ivel 7 vége van ezért nem tudok menni,ugyanis az ügyeleten nem tudnak rendesen kivizsgálni,meg ott nem nőgyógyász van.keddtől van orvos,addig szerettem vna megnyugtatni magam
2009. dec. 5. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyunk orvosok, nem tudjuk megmondani miért fájhat, ezért is írta az első, hogy csak az orvos tudja megmondani.Valószínű,hogy fertőzés okozza. Hüvelygombád kezeled? Rózsaszín folyás gyulladást jelent.
2009. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!