Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Help! Lehet terhes többmenetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Józsi kérdése:

Help! Lehet terhes többmenetetől? Részletek lentebb nagyon fontos félek:S

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal szeretkeztünk elsőnek és hát az első nem tartott sokáig de kivette és csak rá meg a lepedőre ment utána egy 5 perc volt hogy csak takarítottam rólla meg a lepedőről és utána elment fürdeni szappannal még a vízsugarat a hugycsövébe is befolyattta megtörölte és után 10 percre rá folytattuk lehetek terhes gumi nélkül csináltuk, félek de szeretem őt és életem férfia bízok benne csak nemtudom hogy ettől még is lehetséges e hogy teherbe essek és utána már nem ment el nekem meg nagyon jó volt csak félek hogy a fürdés meg hogy befolyatta kevés volt :S

2014. febr. 2. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán lehetsz, főleg úgy, hogy kétszer egymás után csináltátok, a húgycsövébe pedig igen kevés víz mehetett, gondolom az ondóvezetékeket nem mosta át. :)

Gratulálok!

2014. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csáá Gál Józsi :D sztem te nem lehetsz terhes xD
2014. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz külön gratulálok, hogy 5 perces menetekre képes.:D
2014. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na de Józsikám.. :D Ánusz szexnél nem lehetsz terhes, ezt a Béla is tudhatná.

5 percig bírta? Abban benne volt a zuhany is? :D Micsoda egy kan :D

2014. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Józsi!

Nem hinném, hogy férfi létedre teherbe estél egy másik férfitól. Ha ez női név lenne, akkor meg a szüleid jól kib**ztak veled.


Egyébként ki olyan retardált, hogy a húgycsövét mossa vízsugárral?


u.i.: Miután "életed férfia" elment, kimosta a p*csét még távozhat sperma, mivel az orgazmus után folyamatosan távozik még, akár órákig is. Persze nem túl nagy mennyiségben.

2014. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!