Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Buliban voltam. Nagy hülyesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban voltam. Nagy hülyeséget csináltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kedves olvasó, most hihetetlenül rossz embernek, lánynak fogsz tartani, de nem tudom mit tehetnék. Egy pár napja történt egy buliban az esemény. Van egy fiú akinek én nagyon bejövök viszont én nem tudok úgy tekinteni rá ahogyan ő rám, ezt közöltem is vele már egy jó néhányszor de nem nagyon akar a témáról leszállni. Meghívós buli volt, és hát meghívott engem. Elmentem nem gondoltam ,hogy ebből még lehet is valami(később erre visszatérek). El is mentünk. Már az elején feltünt az, hogy kivételesen elég sűrűn próbál udvarolni, dicsérte a ruhámat nem egyszer nem kétszer. Már egy kis ital hatására kicsit össze is nyaltunk. A buli vége fele mikor már az a kis alkohol is kiszállt belőlem ugyanez vele nem történt meg és hát elkezdett fogdosni. Na ez volt az a dolog ami nálam végképp kiütötte a biztosítékot. Arcon vágtam és elmentem. Utánam jött a kedvenc haverja, hogy bocsássak meg neki mert nem akart ilyet csinálni, meg ,hogy nem is csinálna ilyet ha nem lenne ittas. Mondtam ,hogy mit is képzel ő azzal kapcsolatban,hogy én valaha is többet érezhetek iránta mint barátság főleg így. Aztán nem tudom,hogy még beszélgettem Robival(így hívják a barátját), aztán valahogy adtam neki még egy esélyt, hogy tisztázza magát előttem. Visszamentünk a buli végére jól éreztük magunkat mindaddig amíg valaki nem adott nekem olyan italt amiben volt valami kábító szer. Reggel meg mikor felkeltem ott voltam a lakásán, mellette az ágyán meztelenül. Magyarázkodott,hogy mennyire sajnálja meg ilyesmik. Na már most megkért, hogy ne beszéljek arról ami történt mert a ''menőségének'' nem tenne jót. Persze én ezt egyáltalán nem fogom betartani mert hát miért is tenném!? Ő sem szállt le rólam. Na de amiért ezt a kérdést feltettem: Nem tudom,hogy ezt most mennyire vegyem komolyan. Nem tudom mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok. Abszolut nem tudom, hogy most mit kellene tegyek. És itt kérném a ti segítségeteket.

Ha valamit számít én 17 éves vagyok, a fiú meg 20.

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. febr. 6. 11:34
1 2 3 4 5
 1/48 Noydra ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, menj nőgyógyászhoz.
2014. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Akár rendőrségre is mehetsz.
2014. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a rendőrségen
2014. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
100%

Én azt mondom jelentsd fel, de most szólok, hogy a hamis vádat a törvény büntetni és valszeg jól meg fognak forgatni a nyomozók!

Szal csak akkor, ha valóban volt valami!

2014. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
12%

miért védi automatikusan mindenki a lányt?

nem lehetséges az,h beképzeli magának?így akarja menteni a ilyesmire..

volt már rá példa

2014. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor el kellett volna menned nőgyógyászhoz, de minél előbb tedd ezt meg. Ő megvizsgál, lehet meg is tudja még mondani,hogy megerőszakolt e. Ha igen, feljelentheted. Őt is meg aki a piát adta.
2014. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
19%
17 éves kislány elkezd csipogni és mindenki farkast kiált!
2014. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Noydra ***** válasza:
80%

Nyilván ha egyáltalán nem emlékszik semmire, de főleg ha a szexre nem, az már erőszaknak minősül... vagy kihasználásnak... mit tudom én.

Aki csak így tud megszerezni egy csajt, dögöljön éhen kínok között.

2014. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
90%
Tabletta és rendőrség! Amit veled tettek az bűncselekmény, kábítószerrel való visszaélés es nemi erőszak!
2014. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
85%
Ez nemi erőszak. (Ügyvéd vagyok).
2014. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!