Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalomhoz masculan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomhoz masculan?

Figyelt kérdés

barátommal nemsokára meglesz az első.

milyen tapasztalataitok vannak a masculan óvszerrel kapcsolatban?szerintetek megfelelő?

köszi


2009. dec. 8. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt vele kapoclatom szintén az elsőnél, nem volt vele gondunk, de zaóta durexet azsnálunk, jobban bízunk benne, nagyobb márka...am a masculan is jó, nézzz utánna, meg mindenjó(tescos azért inkább nem erném)

csak helyesen kell hazsnálni...:)

sok sikert jó h. gondoltok a védekezésre...

2009. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem volt vele gondunk, de inkább a Lifestyle-t szeretjük, a szürke dobozost. :)
2009. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
sztem durex
2009. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
'Rakó' a legkeményebb márka xD
2009. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bamboochatheone ***** válasza:
A RAKO óvszert úgy kell venni hogy gumi+teszt.:D
2009. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi egészen addig használtuk míg át nem tértem fogamzásgátlóra, semmi gond nem volt vele (ha 50 10es dobozt nem használtunk el, akkor egyet se...). Hülyeség, hogy ez nagyobb meg az nagyobb jobb márka. Az a lényeg a srác fütykösére ez vagy az a jobb és akkor nem lesz baj, meg az is lényegesebb, mennyire tudjátok megfizetni...
2009. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

még a hónapban elakarom kezdeni a tabit szedni de addig is kell vmi...

köszi:)

2009. dec. 8. 16:54
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ne rémisztgessetek senkit. Az óvszerek nagyrészénél, ha helyesen használják, nem lehet probléma. Szakadást meg a férfi észreveszi. Ha a RAKO-t tudja valaki megfizetni az is lehet jó. Hülyeség a teszt+óvszer. De vitatkozhatunk ezen. :)
2009. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a "mind jó" táborhoz.
2009. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó, nem volt gond vele. Csak a durex szakadt 2x és a lifestyles maradt bennem 2x. Masculannal soha semmi gond nem volt és nem is kellett folyton síkosítóhoz nyúlni, mint a többi gumi mellett, mivel a masculanból nincs kispórolva a MINŐSÉGI síkosító. Nem is olyan baromi büdös, mint a többi gumi. Én csak dicsérni tudom.
2009. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!