Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta (esetemben Tri-Regol) szedésének elkezdését követő első 7 napos szünet alatt is már védett vagyok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlós doboz-kiveszed belőle a betegtájékoztatót és elolvasod. Mert abban benne van ez is, mint megannyi más, fontos információ is.
2014. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Ha nem olvastam volna el ezt a kérdést sem tettem volna fel. Egyébként azt sem írta a betegtájékoztató, hogy mikortól vagyok védett, csupán annyit ír erről hogy ha nem a mensi első napján kezdem el szedni, hanem a 2-5. napon akkor 7 napig még kiegészítő védekezés szükséges. Ennyit a megannyi sok információról.
2014. febr. 11. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyit a szövegértésedről. A kommented mindent elmond.


Most komolyan! Ha akkor is csak 7 napig kell máshogy védekezni, ha a 2-5. napon kezded el, akkor egyáltalán hogy merült fel benned, hogy a szünetben ne legyél védett, amikor az már NEM 7, hanem 21 tabletta után van?!


Egyébként általános esetben csakis akkor vagy védett a szünetben (azaz ez NEM csak az első levélre vonatkozik!), ha időben folytatod a szedést a következő levéllel és annak első hetén sem hibázol!

2014. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szövegértés? Arra nem gondoltál, hogy megfordult a fejemben az hogy már ha 1 tabletta elmarad általános esetben, akkor már a védettségem nem olyan biztos és még nem szedem annyira régóta, hogy a szervezetem teljesen hozzászokjon. De ettől eltekintve köszönöm a választ.
2014. febr. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!