Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki tud tanácsot adni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Secret people kérdése:

Valaki tud tanácsot adni? Székesfehérvár Szent György Kórház vagy Nővédelmi Központ?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlot szeretnék feliratni és nem tudom hogy Székesfehérváron aSzent György kórházba menjek vagy a Nővédelmi központba. Esetleg valaki tud tanácsot adni? Kell fizetni? Ès esetleg telefonszámot is tudtok irni? ( kiskoru vagyok még és nincs tapasztalatom ez lenne az első. Olyan rokonom vagy ismerősöm nincs akinek a segítségét kérhetném)
2014. febr. 12. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az SZTK-ban ingyenes, a novedelmi központról nincs tapasztalatom. Mennyi idős vagy?
2014. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fel kell hívnod a kartonozot, h időpontot szeretnél ide meg oda, vagy odament szemelyesen az irataiddal (TB kártya), es kérsz. De szólok, h itt kb. leghamarabb is egy hét múlva lesz csak időpont.:/ ha van meg kérdésed írj nyugodtan!

Első vagyok

2014. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

NKban nem kell fizetni szinten. en dr vas aleftyinahoz mentem mindig, a tobbiekrol nincs tapasztalatom sajnos. ird be googlebe, ki fogja dobni a telefonszamot. ha nagyon nem sietsz akkor nem muszaj idopotot kerni.

tudtommal viszont az sztkban van kulon tininogyogyaszat, legalabbis anno volt, de nekem kb egy honapra ra adtak idopontot...

2014. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!