Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két napos vérzés? (Jangee)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokolipocok kérdése:

Két napos vérzés? (Jangee)

Figyelt kérdés
menstruációm első napján kezdtem el szedni, tegnap előtt, és ma már egyáltalán nem vérzek. tudom, hogy bármilyen mellékhatás felléphet, stb, de mégis megnyugtatna, ha tudnám, hogy mással is előfordult. előre is köszi a válaszokat! :)

2014. febr. 16. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem szedek semmit de már előfordult, hogy csak két napig tartott.
2014. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem mindig 5 napos, csak ezért aggódom egy picit. azért köszi
2014. febr. 16. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis! Ugyanis a tabletta szedese "megallitja" a menzeszt
2014. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. febr. 20. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A legelsőnél nekem is ez volt, a következő (ami kb most lehet), már az új rendszerben normális lesz, kb az fog beállni. Amúgy lehet, nálad is teljesen más lesz, mint az addigi, nekem pl 5-6 nap volt, most stabilan 4, percre pontosan jön, akkor meg 2-3 napra tudtam csak megsaccolni.
2014. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta elfogyott az első levél, és ahogy mások mondták, egyáltalán nem fájt, mikor megjött (bár éreztem), pedig nagyon görcsölős vagyok! ennek úgy örültem.. :D
2014. márc. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!