Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha a fog. Tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a fog. Tabi 9ik napjától nem szedem tovább? Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Dienille tablettát irt fel nekem a doki. Mensi első napjától kezdtem szedni. 9 nap után abba hagytam mert állandó gyomorfájdalmaim voltak és állandóan hányingerem volt. Mióta nem szedem ( 4 napja) nem is fáj a gyomrom.

Párommal azóta nem merünk együtt lenni mert félünk h baj lesz. ( terhesség)


2009. dec. 9. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
hamár nemszeded egyáltalán nem véd. óvszert kell hazsnálnotok, vagy másik tablettát kell iratnod magadnak.
2009. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát baj is lesz, sőt addig tovább kell szedned amíg nem telt el úgy hét nap hogy nem szexeltetek, mivel megtermékenyülhetsz az előző napok aktusaitól is. tehát ha az elmúlt hét napban együtt voltatok akkor számold ki mikor telik le a szexmentes 1 hét és csak akkor hagyd abba és innentől gumi.
2009. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és abban a 9 napban amig szedtem, abba kellett hagynom..azt követő napokban lehet ,,baj"? bár utána 1-2 hétig nem mertünk együtt lenni, pontosan emiatt. 9 napos tabi után mennyi idő az ami még véd az abba hagyás után?
2009. dec. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!