Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrű mikor kezd el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrű mikor kezd el hatni?

Figyelt kérdés
a neten azt olvastam, hogy 1 hét után, de aki felírta nekem a receptet, azt mondta, hogy azonnal. melyik az igaz?
2014. febr. 20. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg azonnal a papírja szerint, nekünk nem volt belőle gond.
2014. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. febr. 20. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg azonnal, gyakorlatilag a hugom terhes lett mellette...
2014. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ajjaj :/ biztos, hogy jól használta?
2014. febr. 20. 12:43
 5/7 anonim válasza:
akkor kell feltenned amikor a mensid 2-3 napjában vagy..amikro annyira már nem vérzel..és kb 1 hét..mire hat..
2014. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a mensi első napján rakod fel, 24 óra múlva hat. Ha a 2.-5.-ik nap között, akkor egy hét múlva.
2014. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Az 5-ös h*lyeséget írt. Mi az hogy amikor már annyira nem vérzik? Meg hogy kb egy hét? Te használtál már NuvaRinget vagy csak itt próbálsz valamit irni?? Ne tájékoztas senkit félre!

2014. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!