Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Libidócsökkenés a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidócsökkenés a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
6 éve szedek fogamzásgátlót ( elég korán elkezdtem, 15 évesen. az orvos írta fel egy akkori betegségre, a neve Lyndinette, azóta is azt szedem ). az utóbbi 2 évben feltűnt, hogy a libidóm a béke feneke alatt van. le akartam állni a gyógyszer szedésével ( 4 hónapi nem is szedtem ), ám időközben kialakult egy hormonális betegségem, ami miatt újabb és újabb adagokat kell kiváltanom. a betegség részleteibe nem mennék bele, a lényeg, hogy kialakult egy hormonális betegségem, aminek elég kellemetlen tünetei vannak s a fogamzásgátló a tünetek elnyomására szolgál ( nem, nincs más teendő, vagy fogamzásgátló vagy elviselhetetlen tünetek, erre a betegségre nincs még gyógymód ). a párommal folytatott szexuális aktusok szintén ritkultak, nem kimondottan vágyom a szexre. mivel lehetne megnövelni a libidómat? járt már valaki hasonló cipőben?
2014. febr. 21. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"mivel lehetne megnövelni a libidómat?"


Semmivel, amíg szeded.


"járt már valaki hasonló cipőben?"


Igen, rengetegen. Nagyon gyakori mellékhatás.


És ha a PCOs-ről van szó: NEM a fogamzásgátló a megoldás rá. Csak elodázza a problémát, és bajban leszel, ha gyereket akarsz.

2014. febr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád, hogy pontosan mi a problémád, hátha mégis van a tablettán kívül más kezelési mód.
2014. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, gyakori mellékhatás, viszont fura, hogy 6 év után jön a felismerés. A párunkat is meg lehet unni szexuálisan.
2014. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!