Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozhat terhességet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat terhességet?

Figyelt kérdés

A barátnőm szűz volt az ujjamon nagyon minimális előnedv volt, és bedugtam kb 2x a hüvelyébe majd eszembejutott h ilyen ujjal nem kéne...átváltottam a másik kezemre (menstruáció 1.napja után 15 nappal volt) lehet terhesség?

Kérlek normális válaszokat!



2014. febr. 21. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Te előnedved vagy a csaj-é?

Amugy mivel megjött neki ezért nem lesz terhes

2014. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát roppant kevés az esélye akár elenyészőnek is nevezhetjük!!
2014. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az enyém...nem jött még meg neki...csak a menstruáció 1.napjától számítva 15.napon történt ez a dolog de tényleg csak nagyon kis mennyiség volt az ujjamon ő szűz és kb 2-3x dugtam be utána átváltottam másik kezemre
2014. febr. 21. 23:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2014. febr. 21. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt azért tudd, hogy ha a normálistól nincs sokkal hosszabb ciklusa, akkor EKKOR a legnagyobb a valószínűsége a terhességnek!


Nem azt mondom, hogy ennyitől az lesz, hanem azt, hogy ilyenkor kéne a legkevésbé barmulni!

2014. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót...akkor most szerinted mennyi a terhesség esélye?
2014. febr. 22. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem térdeltem köztetek, nem néztem mikroszkóppal az ujjad, hogy tényleg volt-e rajta fickándozó kisfickó, úgyhogy nem tudok százalékot mondani.


Az tény, hogy rohadt szerencsétlennek kellene lennetek ahhoz, hogy előváladékos ujjal felcsinálhasd (már bocs a kifejezésért).


Viszont az is tény, hogy azoknak, akik nem akarnak gyereket, sokkal könnyebben összejön a "semmitől" is,

míg akik akarnak, azok akár hosszú-hosszú évekig is próbálkozhatnak és mégsem.


Ha nem akarsz meglepetést, akkor tartsd be két tanácsot, és nem kell többet idejönnöd ilyen kérdésekkel!


1) ne nyúlkálj meggondolatlanul sehova. Hagyd, hogy ő kényeztessen téged, és te is csak vele törődj, ne a farkaddal!


2) A micsodátokat még az előjáték keretén belül se dörgöljétek össze gumi nélkül!


+ extra: tanuld meg, hogy működik a női ciklus!

2014. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat terhességet.
2014. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!