Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló amit csak a gyógyszertárban megveszek recept nélkül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valamiért csak vannak nődokik... ;)
2009. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer. Bár az nem csak patikában kapható... :D A hormonális fogamzásgátlókat receptre adják ki.
2009. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget. Lány/15
2009. dec. 10. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Leucoplast. Jó vastagon ragaszd be középen és tuti nem jut be semmi!:D


Viccen kívül: a fogamzásgátlókat nem véletlenül írja fel orvos - komoly gyógyszerekről van szó, amiket nem lehet össze-vissza szedni. Menj el egyedül/édesanyáddal/barátnőddel/barátoddal a méhészhez (khm nőgyógyászhoz) és ő majd felírja a Neked megfelelőt, vagy felvázolja az alternatívákat.

2009. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nálatok nincsenek privát patikák?? én mindig recept nelkul veszem. a doki nem is adott rá receptet. hanem azt mondta, amikor megnézte az eredményt, h ezt szedhetem. de a recepteseket is megvettem recept nelkul, mert nem volt sok a különbség, és azért nem fogok ott ülni, h pár dinárral olcsóbb legyen ( Szerbiában lakok ).
2009. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Aszpirin vagy Dedalon. Jó erősen a combod közé szorítod, és biztosan hat.


Amúgy engem is érdekelne, utálom, hogy átlag 4 órát kell várnom egy receptre, bárhol iratom is fel.

2009. dec. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért hiszitek, hogy csak a hormonális fogamzásgátló létezik, amit gyógyszertárban lehet kapni?

Igen van olyan, amit recept nélkül lehet megkapni. ilyen pl. a hüvelykrém, hüvelykúp. Pharmatex terméket vény nélkül meg tudod venni. Interneten utána is nézhetsz, hogy milyen termékei vannak még. De ezeket inkább kiegészítő védekezésnek használom az óvszer mellé. Én nem merem a nélkül csak ezzel védekezni. Bár azt mondják, hogy működik akkor is, ha óvszer nincsen. Hüvelykrémet vittem nyáron a nyaralásra, ha esetleg az óvszer kiszakadna ne kelljen orvoshoz futkozni.

2009. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a yaz kiadható, nem vagyok benne biztos, javítsatok ki ha tévedek.
2009. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a yaz kiadhato. en is azt hasznalok.
2009. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sztem nem kellene egy 15 eves lanynak olyan tanácsokat adni, h mi adhato ki és mi nem vény nélkul. Olyan hormonokat tartalmaznak ezek, amik sulyos kovetkezményeket okozhatnak. Manapsag egy jó nögyógyasz mindent megvizsgal (vérvétel stb) mielott megmondana mi a jo szamodra. Egy baratnom pl. fulladt a fogamzasgatlotol (pedig neki orvos irta fel), egy volt gimis tarsamnak pedig tudoemboliaja lett...

A huvelytabletta engem pedig kifejezetten csipett, égetett, és allitolag annyira tonkreteszi a huvely természetes florajat, h mindenféle betegséget el lehet kapni... Jobb nem szexelni, persze ez csak vicc :-))

Én inkabb javaslom a gumit, tablettat raersz még szedni!

L/23

2009. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!