Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS, sürgős! A másik levélből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, sürgős! A másik levélből lehet folytatni a hónapot, ha nincs nálam a bogyóm?

Figyelt kérdés
Otthagytam barátomnál a bogyómat, de még van két levéllel, a következő hónapok, ez az első ebből a dobozból, és a 7. napon járok. Bevehetem a másik levélből ezt a két napot, és utána folytathatom a barátomnál maradt levéllel? És a köv hónapban pedig az ebből a levélből kimaradt szemeket a másik levél hiányzó szemei helyett venném be. Persze napnak megfelelően, szóval nem az első szemet venném ma be, hanem a 7.et, mert három fázisút szedek. Így lehet gond, vagy nem változik a védettség?
2009. dec. 11. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A 3 fazisunal nem tudom, hogyan mukodik, de en csinaltam ilyet az egy fazisunal. Elvileg a hetek nem szamitanak, a napok sorrendisege a fontos. Ha belegondolsz, nincs megszamozva 1 -21-ig, hanem csak a hetek napjai vannak rajta.
2009. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze, nyugodtan csinálhatsz ilyet. a lényeg h ugyanazt a bogyót vedd be a másik levélből, mint amit az elsőből vennél be ma.

énis jártam már így. nyugodtan megteheted.

2009. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!