Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen nevű fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nevű fogamzásgátlótól nőtt a mellettek? És mennyivel nőtt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mercilon - tol. csak egy kicsit. aztan össze is ment, amikor abbahagytam.
2009. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőmnek, de több mint egy kosármérettel, azt hiszem Minerva a gyógyszer neve, de nem vagyok biztos benn...
2009. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat:)én is Mercilont kezdtem el szedni,de lehet nem lesz jó,mert mindennap fáj a fejem.Ti milyen fog.gátlót ajánlanátok??
2009. dec. 12. 08:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Menj el az orvosodhoz, és mond el neki mi a panaszod, majd ő eldönti, hogy melyik gyógyszert szedd, amúgy én Milligestet szedek, semmi problémám vele, de a mellem sem nőtt semmit.

22L

2009. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezt a doki majd megmondja neked mi a jó.
2009. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz a helyzet, mint az elsőnél...
2010. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én Novynette-t szedek, nem tudom, hogy attól kezdett-e el nőni, 3 hónappal a 18 szülinapom előtt kezdtem el szedni, nekem azelőtt simán belefért a kezembe a mellem, most meg nem igazán... :D eddig 85 B volt, most a 90 B-ből is kibüggyen néha itt-ott... :D Ez egy év alatt. De lehet semmi köze a gyógyszerhez, bár kitudja... :)
2010. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Háhá, a Mercilontól nekem is nőtt:D De nem érdemes mellnövelésre szedni, ahhoz túl veszélyesek ezek a tabletták.
2010. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én is Novynette-t szedtem, nekem is megnőttek a melleim, de ugyanakkor meg is fájdúltak, valami ciszták alakultak ki a fogamzásgátlótól, úgyhogy abba kellett hagyjam:-(
2010. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem a fog.gatlotol nott a mellem, hanem mar elotte, az onmagaban is tul magas osztrogen szintem miatt. (attol viszont eleg brutalisan, 85Brol eloszor lett 90B jelenleg kb 75D mar nem igazan tudok kiigazodni hogy mi jo s mi nem jo mert felevente valtozik)

a fog.gatlotol (Karissa) viszont lett 1 szinte 2cm-s cisztam amit muteni kellett.

ugyhogy mellnagyobbitasra nagyon nem ajanlom a fog.gatlot!!

2010. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!