Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert ilyen gyenge a havim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen gyenge a havim?

Figyelt kérdés
Beszedtem az elso level fogamzasgatlot,es a 7napos szunet 4dik napjan jott meg a havim.A fajdalmak ugyan olyanok,sot most a melleim se fajnak.Orulnom kene ,hogy a tabi hatasara kevesebb jon vagy ez most bajt jelent?Vilagosabb is a szine es kevesebb is jon...kivancsi leszek mennyit fog tartani.Amugy meg a 7napos szunet 8dik napjan kell kezdeni a 2dik levelet ugye?Meg akkor is ha meg menstrun vagyok?! Koszi elore is a valaszokat!
2009. dec. 12. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

amikor én kezdetem szedni, nekem is ugyanez volt :)

És igen, jól tudod, a 8. napon kell elkezdeni a köv. levelet. Akkor is ha még megvan!!

2009. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tablettától alapból kevesebb van, ez normális. Mivel a tablettának az egyik hatása az, hogy nem alakul ki rendesen a méh nyálkahártya, sokkal vékonyabb lesz. Ez azért jó,mert ha véletlenül mégiscsak megtermékenyülne egy petesejt akkor ne tudjon beágyazódni, tehát akkor nincs terhesség. Tehát nyugi, ez mindenkinél így van, ha jó a gyógyszer.
2009. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, h a fogamzásgátlótól kevesebb lesz a vérzés, de nem 1 hónap után! Folyamatos szedés mellett...persze a gyógyszertől is lehet, de a hormonok miatt, és nem azért, mert beállította neked a gyógyszer, és ezentúl is kevesebb lesz. Megvártad amíg hat a gyógyszer?
2009. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a betegtajekoztaton azt irta hogy az elso szemtol ved.Mivel az elso het a havim volt csak utana szeretkeztem.....akkor csak vedve vagyok mar nem?!
2009. dec. 12. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!