Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy már megbontott de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy már megbontott de nem használt óvszert ki kell dobni?

Figyelt kérdés
A dobozt én bontottam ki, nem járt le, nem is vettem még ki, csak véletlen egy picit beszakítottam a csomagolását egy darab óvszernek. Nem, nem szakadt el maga az óvszer, csak a csomagoláson van egy pár mm-es rés. Benne is hagytam a csomagolásban, majd vissza a dobozba. Ezt ilyenkor jobb kidobni, vagy ettől még semmi baja és használható?

2014. márc. 1. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni, mert kiszáradhat, és akkor biztos, hogy kiszakad.
2014. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, hogy ez lehet gond. Köszi!:)
2014. márc. 1. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Rövid időn belül (max1nap) felhasználhatod, de én nem kockáztattam a helyedben. Aznap már nem használtam el, később meg nem mertem, mert kiszáradt egy kicsit. Bár ez már 20 évvel ezelőtt volt, de nem hiszem, hogy az újak nem száradnak ki.
2014. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!